Maldiivid

Tere!

Mis saartele soovitate minna Maldiividel, kui puhkust on ca 8-päeva kohapeal ja kus oleks ka mingit tegevust, lisaks päevitamisele ja ujumisele ehk siis natukenegi melu? Tore, kui keegi, kes käinud on mõned näpunäited siia lisaks:-)

Tänudega ette

1
0

Kui tahad melu siis ainult Male,s.Aga maldiivid tähendavad rahulikku puhkust väikestel paradiisisaartel. Ise olin Mafuushi saarel kus elas ka ca 200 kohalikku elanikku. Sealt võtsime iga päev erineva tripi saartele, ja neid peab nägema- muidu pole mõtet sinna yldse minna. Superkoht chillimiseks on filhalhohi remont. Parim koht snorgeldamiseks. :) Reisiaeg: veebruar 2014

1
0

Oskad sa umbes ka öelda, mis nende erinevate trippide (päevaste) hinnad olid ja mida seal üldse pakuti? Ilmselt kõik sellised snorgeldamise tripid, eks?

0
0

Viibin hetkel Maldiividel Sun Islandil. Mõned aastad tagasi olin aastavahetusel Hudhuranfushil. Hudhuranfshil asus Male saarele suhteliselt ligidal, vast 30 min või nii kiirpaadiga sõitu (või oli ka natukene rohkem, täpselt ei mäleta). Sun island asub 20 min lennusõidu kaugusel + veel 5 min paadiga sõitu. Siit näiteks Male päevareisi ei pakuta, aga Hudhuranfusihilt sai võtta. Tegevustega on nii ja naa. Hudhuranfushi oli väikene saar, Sun island pidi olema suurim. Siin on isegi jalgrattad vahemaade läbimiseks. Minu jaoks nr 1 on house reef'i olemasolu, et ei peaks snorgeldamise eest raha maksma, sest meie jaoks on see värviline veemaailm üks paremaid asju Maldiividel. Kõik muu siin saarel on tasuline: jõusaal, tennis, piljard jmt. Samas Hudhuranfushil olid vähemalt tol ajal jõusaal ja piljard tasuta. Siin antakse 0,5 l vett näo peale päevas tasuta. Kõik oleneb, mis on enda huvid ja rahalised võimalused. Hea veebileht saarte võrdluseks on maldivescomplete.com.

3
0

Shaina, kui palju läks Sul see 30 min kiirpaadisõit maksma sinna saarele? Ja kui palju läks see lennusõit?

0
0

Hudhuranfushil käisime 4 a tagasi uastavahetuse ajal 10 p läbi Inglismaa. Korraldaja oli Thomas Cook kui ma õiesti mäletan. Maksime umb 2500 naela nägu ja transfeer oli hinna sees. Seekord oligi üllatav, et transfeerid maksavad eraldi lisaks (üldjuhul).

0
0

Kas keegi teab palju üldjuhul resortis Maldiividel snorgeldamisvarustuse rent maksab? Mõtlen, kas tasub Eestist omale snorgeldamise varustus muretseda ja kaasa tassida või on kohapeal ka kannatatavad hinnad? Plaanime peatuda Chaaya Island Dhonveli Resortis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased