Malediivid - kuhu saarele oleks mõistlik minna?

Saime soodsad lennupiletid miilidega enne Americani 22.märtsi devalvatsiooni Malediividele (40,000 miili esimeses klassis minek, 30,000 miili äriklassis tagasitulek).

Edasi vaja leida sobiv marsruut kohapeal. Kellelgi kogemusi vähemkülastatud kohalike saarte osas?

Aega on 3 nädalat ja kuna oleme suht lihttöölised, siis eelarve piiratud. Kas saaks hakkama alla 5000 euro kahe peale kogu selle aja? Või peab pigem 10000 välja käima?

Soovitused oodatud!

Oleneb, mida Malediivide reisist tahta. Olen käinud korduvalt tööasjus isoleerituma asukohaga kohalikel saartel ja on täitsa võimalik leida veel kohti, kus eriti turiste nähtud pole ja vastuvõtt sõbralik. Alkoholi küll ei ole, aga muidu on osa selliseid saari, st. need kus ilusad rannad, tegelikult nagu kuurortsaared, sest on eraldatud ruumi välismaalaste privaatseks rannakasutuseks. Keegi ei sega, kui siis ainult teised võimalikud samaaegsed turistid, sest eks turistide voog kasvab kogu aeg.

Soovitaks kahte kõige põhjapoolsemat atolli ja seal eri saartel ringi vaadata. Kohaliku saare abil on võimalik saada paarisaja dollariga edasitagasi lend Malest - odavamalt kui otse lennufirmast, kallid on privaatkiirlaevad, mis on vajalikud jõudmaks isoleeritumatele saartele, samas on ka aeglaseid väga odavaid liinireise, kuigi harva, aga kindlatel aegadel paar korda nädalas. Kohapealne hinnatase konditsioneeritud külalistemajas kahele koos söökidega 100 dollari kanti öö, seega piisaks teie pakutud eelarvest ja jääks veel ülegi. Alati võib kombineerida mõne resortsaarega, kus muidugi hinnatase kordi kõrgem.

Kel huvi siis privaatsõnumi kaudu võin jagada sobilike saarte kontakte ja reisikogemusi. Eriti üks saar on täitsa omanäoline, piisavalt suur, ka palju rohelust ja tegevusi maal ja merel jätkub, lisaks nad panustavad organiseeritud turismi omades samas juba ka veidi tegevuskogemust. Põhiprobleem reisides neile ääremaile ongi tavaliselt kohalike oskamatus ja kogenematus turistidega tegelemisel, infra puudus jne.

1
0

Olen käinud korduvalt tööasjus isoleerituma asukohaga kohalikel saartel..

tahaks ka sellist tööd :P siis saab hooletult (nagu muuseas) kirjutada, et "Olen käinud korduvalt tööasjus isoleerituma asukohaga kohalikel saartel" :D

0
0

Hehee, no kui Sind just niiväga huvitab, siis tõepoolest need on olnud pigem tööreisid (seotud meditsiiniga), aga muidugi olen kasutanud juhust ja võimaluse piires neid veidi ka rannapuhkusena vormistanud.

Julgen väita, et on saari, mis ei erine kuurortsaartest millegi muu kui alkoholi puudumise ja kohaliku elu olemasolu poolest - kusjuures see kohalik elu ongi kõige värvikam nende saarte külastuse juures.

3
0

"Aega on 3 nädalat ja kuna oleme suht lihttöölised, siis eelarve piiratud. Kas saaks hakkama alla 5000 euro kahe peale kogu selle aja? Või peab pigem 10000 välja käima?" irw@suht lihttöölised sigalas peaks ju selle raha eest kenasti hakkama saama, teemaalgataja eelnevate postituste taustal

0
0

Tulin paar nädalat tagasi sealt, ööbisime Holiday Inn Kandooma's, sealt saab ujudes (u 50m) kõrvalsaarele, kus kohalik elu.

0
0

@Male, saatsin sõnumi!

0
0

Kuidas seal Holiday Inn Kandoomas söögiga oli, lugesin kuskilt , et seal söök hirmus kallis

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased