Manhattan juulis

Tere. Turistipass atraktsioonidele on ostetud ja ka Broadway pilet olemas. Kuhu soovitaks minna südalinnas? Mõni odav söögikoht või meesteriiete pood? Mõni muu huvitav koht? 

Oi, oi, teha on sealkandis palju. NYC on minu meelest üks lahedamaid linnu maailmas. Aga kriban kiirelt midagi. Soovitan külastada mõnda stand-up kohta, näiteks Comedy Cellar on lahe pleiss. Samuti need skybarid on vinged, minu lemmik oli see: http://www.230-fifth.com/ aga ka Mr. Purple nimeline pleiss oli lahe. Lisaks on NYC-is mitu speakeasiet ehk juba kuiva seaduse ajal loodud baari. Asuvad kuskil kangialuses ja kogu kontseptsioon järgib toonast õhustikku. See oli näiteks üks: http://backroomnyc.com/ Serveerivad kokteile teeklaasidest jne, et kui politsei peaks reidima, siis saad öelda, et jood teed :D 


Kui kultuuur meeldib, siis käi kindlasti ära METis või Guggenheimis. Samuti on Central Parkis niisama jalutada või seal loomaaias käia ka väga fun suvel. Mine käi ka Wall Streetil ära ja tasub ka selles 9/11 memoriaali juures ära käia. Ka vabadusesammast soovitan Staten Islandi praamiga vaatama minna (see on tasuta ja sõidab iga 20 mintsa tagant). Kui peaksid Manhattanilt väljapoole minema, siis Brooklyn meeldis mulle väga (seal sillal peaks enivei ära käima minu arust, kui juba NYCs kord oled. Aga NYCis on ka lihtsalt hea kuhugi maha istuda ja seda rahvaste pööblit imetleda. 

Tänan soovituste eest ! Linnas käidud ja reis vastas ootustele. Soovi korral võib sellest lugeda siit

To EestiPass, tore lühike jutt, ehk tekib kunagi tunne sinna linna minna, praegu olen neid lihtsalt vältinud.