Matkamine Teravmägedel

Tere! Kas keegi oskab soovitada matkaklubi, mis korraldab matku Teravmägedel. Heameelega matkaks seal ju iseseisvalt, aga kuna relva kasutada ei oska, ei ole vist tark tegu.

Tänud, aga Madexpressile kirjutasin juba umbes kuu aega tagasi, et infot saada, kahjuks nad ei vasta.

Ei ole jah raske ja osad leheküljed leidsingi, aga lootsin, et ehk kirjutab keegi, kes lähiajal mõne firmaga käinud on ja teab, et need ka reaalselt töötavad ning jagab ka kogemusi. Sobivuse korral ühineksin rõõmuga ka mõne "mitteametliku" matkaseltsinguga.

Madexpress pole vastanud ka mulle juba märtsist või veebruarist saadik. Aga sellest pole ka lugu. Selle aja jooksul korduvalt seal käinud, saab soovitada küll, http://www.spitsbergentravel.no/Start/ Suvel on vast tükk maad odavam, siis ei ole saane vaja :) Aga kui erinevaid kohti näha tahad, siis peaks paadiretke võtma, sest miskeid autoteid või atv radasid seal ei ole

Oo. Äkki annate infot, kui kuskilt midagi välja kaevate? Olen ka teemast huvitatud, aga kuna Madexpressi lehel ei ole mingeid muutusi, siis pole ka viimasel ajal torkinud.

Tänud, uurin asja. Mul poleks minekut nagunii enne, kui 2013 suvi, seega jõuab otsida-planeerida. Olen rohkem huvitatud jalgsimatkast, kuskil sisemaal, autoteid väga ei eeldanudki ;)

Aga kui huvilisi koguneb rohkem, kas siis ei oleks varianti oma seltskond kokku panna ja kohapealt püssimees kaasa rentida? Selle spitsbergen traveli hinnad on meeletud - 5-päevane matk üle 10 000 NOKi... Teravmägedele lendamine oleks iseenesest suhteliselt odav, ainult kohalikku matkajuhti oleks turvalisuse huvides kaasa vaja. Mina tahakski pigem sellist omal käel looduses ringikoperdamist, mitte hüper-super tasemel matka. Kõnniks heameelega ise lihtsalt Longyerbyenist saare keskosa suunas.