xy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

4 meeldimist
7 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie linnaskäik jäi kahjuks magedaks, sest rongi-metrooga läks hullult aega keskele jõudmiseks. Praktiliselt pistsime pea metroost välja ja jõudsime hõigata hurraa, Hong Kong võetud...ning tagasi :)

2014 sai tsikliga läbitud 18000 km. Huvitavad ja uued avastused olid Moldaavia, Armeenia, Mägi-Karabahhia, Kosovo, Makedoonia, Maroko... 2015 Mongoolia, ikka tsikliga :)

Aitäh, kindlasti googeldan. Samuti on rattaid mitmeid kordi pakitud ja saadetud Euroopa suunas. Pidasin rohkem silmas, et ehk on kellelgi konkreetselt Gruusia suunas midagi öelda.

Soov saada paar mootorratast mai/juuni transpordituna Gruusiasse, et siis sealt maadmööda tagasi koju sõita. Kas on kellelgi teadmisi/soovitusi, kuidas oleks selline transport teostatav?

Hong Kongile eraldatud aeg on 16:30-21:20, ehk siis linnas hulkumiseks jääb 17-19. Ilmselt sõidame Naabrimehe soovitusel rongiga keskele, analüüsime Victoria Peaki järjekorra pikkust ja siis kas üles või niisama natuke Nathan Roadi, kaldapealset.

Aitäh. Panin ühe kõrva taha mineku juhised ja teise kõrva taha pilves ilma :) 1,5 tundi eskalaatorit jääb ilmselt ära, sest siis tuleb vist järgmine lend asendada pikema matkaga. Hong Kongis uitamiseks on 2 tundi.

Oo,vägev. Aitäh Naabrimees.

2012 juunis Islandile tiir peale ja septembris Hiina trip Chengdust mööda Tiibeti piiri Kunmingi. 2013 jälgin huviga lohesid, mis odavalt lendavad Jaapani, Vietnami poole.

Sinu reisiplaanis on Buddha Zen hotell küsimärgiga. Kuna just sai tuldud tripilt Chengdu - Kunming ja paar ööd oli ka selles hotellis, siis hotellist niipalju, et tegemist on äärmiselt maitseka ja stiilse kohaga. Hotell on tõeline pärl ja igati heal tasemel.

  1. Mumbai, India - räpane ja masendav. Ruttu üle vaadata ja edasi muud ilusat Indiat avastama.
  2. San Pedro Sula, Honduras - pimedas ära parem nina hotellist välja pista. Hotelli uksel on valves pumppüssiga turvamees. Päeval ruttu üle vaadata ja edasi muud ilusat Hondurast avastama.
  3. Iraak, Afganistan - ilmselt tuleks palju vaeva näha, et sind ameeriklase või venelase pähe maha ei löödaks. Aitäh, et sõda ikka külvatakse :(

TOP3

  1. Uus-Meremaa - sinna koliks elama kui oleks kohustustest vaba siinmail. Uskumatult mitmekesine loodus.
  2. Alpid - suvel mootorratturi paradiis...kurvid, kurvid, kurvid :) talvel suusad.
  3. Norra - kõik on ülevalpool postitustes juba öeldud.