trip-krainetrip-ukraine-dark
Mauritiusele!

Tere! Oleksin tänulik kui keegi annaks vihjeid kust leida odavaid lennupileteid(pakette) Mauritiusele. Kas 1000Euriga on reaalne saada? Minek novembri keskel kaheks nädalaks.

Tere, Ostsin 400.-.euri koos taxidega FRA-st detsembriks,10-20.Novembriks on sama hinnaga kohti 12,14 ja 20,27 tulek.www.condor.de,seal pakkumine kuni 13.10

1000 euroga on küll väga reaalne saada

Saaksin sind aidata odava majutuse ja soodsa hinnaga kohapealsete tuuride leidmisega Mauritiusel, kui huvi kirjuta ragne13@yahoo.com

Tere, kas keegi oskab mis ilm on Novembris Mauritiusel? vaatsin siin igasususeid web´i ilmajaamu ja avastasin et ilm on seal Novembris vihmane.... ei julgegi minna... siis otsustasime minna Maldiividele-seal veel hullem! Cariibidele-seal on lausa orkaanide hoiatus... kus siis võiks olla selge päikeseline ilm Novembris, kuhu saaks minna perega kaheks nädalaks ja lihtsalt lebotada mere/ookenai ääres? Palun aidake...

Ilm on sellel ajal seal suurepärane, kordagi ei sadanud. Olin aasta tagasi samal ajal (novembris) seal. Olen kuulnud, et kui sajabki, siis tavaliselt jääb see oma tegemistega öö peale, aga hommikul on taevas selgem ja päikest jätkub siiski igale poole.

Õhk ja vesi 30 garanteeritud-vihma puudumine samamoodi

Aga kuidas on ilmaga Veebruaris-Märtsis?

Ise lähen ka 22. veebruar sinna ja kohal 3 nädalat. Ilm tuleb ilus, mul juba ära räägitud:) Piletihind edasi-tagasi tuli 10000eek. Majutus näo peale 5000 EEK.

Küsimus Andresele: kust ostsid piletid ja leidsid majutuse? Ajasid ise neti kaudu asju? Plaaniks minna jaanuar/veebruar 2 nädalaks. Lastminute.ee-s pakub rootslaste Fritidsresor suht sootsaid loteriimajutusega variante. Keegi nendest teab midagi?

Tänud!

Me ka jaanuar-veebr 2 nädalat Mauriitiusel. Piletid ostsime Reisieksperdi kaudu - Virgin Airlines soodukas. St piletid ka kümne kanti. Majutus kallim, ca 6-7 k kahe nädala peale näkku, aga rentisime ka villad veepiiril. Majutust soovitan otsida www.homelidays.com kaudu. Omast käest tean, et suht odav ja usaldusväärne allikas. Lisaks võib kindel olla, et kui teised külastajad on hinnanud paiga heaks, siis nii see tegelikult ka on...

Mis teil huvitavat plaanis ja kus kandis viibite? Meil suht lahtine plaan, kindel otsus ainult sukelduma minna...

Päikest!

Piletid ostsime septembri lõpus ka Reisieksperdist, nagu eelmine kõneleja. Majutus siit foorumist varemgi läbi jooksnud, majutame ennast siin: http://impalailemaurice.free.fr/English.htm 45€ öö kolme peale. Korralik 2 toaline kondiga korter suurima ranna juures. Kolme nädalaga jõuab terve saare läbi kolada. Seekord panen aga mina rõhu sukeldumisele. Eestis koolituselegi juba kirja pandud:)

Plaan on minna jaanuari teisel poolel või millalgi veebruari esimesel poolel. Asi selles, et lennupileteid hetkel veel ei ole ja jahin viimase hetke pakkumisi. Nagu aru saan, on vist majutus otstarbekam ise otsida? Uurisin antud linke, seal päris mõistlikke pakkumisi (tänud selle eest). Lennupileteid uurin hetkel samuti Reisieksperdi kaudu.

Sealsete tegevuste osas pole veel erilisi plaane teinud (enne tahaks reisiga seotud asjad korda saada). Kindlasti tahaks rannas puhata, auto rentida ja saarele tiirud peale teha, võimalusel ka sukeldumas käia.

Kas sõidate sinna esimest korda, või oskate juba kogemusi jagada ja kohapeal ettevõtmist väärivaid tegevusi soovitada?

Pühade jätku soovides!

Unustasin lisada, et eelmise kommentaari lisas Janno :p

Kui soovid novembris lihtsalt sooja ja päikest pole nii kaugele küll vaja sõita.Kanaarid, Egiptus, sel ajal mõlemad kohad raudselt soojad ja päikeselised.

Majutust ise organiseerides osutuvad ilmselt kulud väiksemaks ja valik suuremaks. Eriti kui püüda hoiduda suurematest rahvamassidest. Näiteks me valisime majad nii, et nädal põhjaosas ning teine nädal saare lõunaosas. Nii edasi-tagasi sõitmist vähem, kuigi saar iseenesest juba pisike.

Meilegi reis esmakordne. Majutajad on olnud väga helded info jagamisega ja üht-teist leiab ka internetist. Ülejäänud osas kogeme ilmselt avastamisrõõmu. Seltskonnas 2 sukeldujat, seega sellega tegeleme kindlasti. Sukeldumisega seoses veel niipalju, et kuna see koht väga popp sukeldumiseks, siis tuleks valida klubisid ja mitte iga pakkujaga minna (raha tahavad teenida igasugused). Jällegi abiks internet või kohalikud. Minu andmete kohaselt näiteks Blue Water Diving Centre ja Hotel Ambre Diving Centre on usaldusväärsed. Esimese koduleht jättis küll asjaliku mulje. Varustuse vean tõenäoliselt siit kaasa, kuna sealse kvaliteet võib olla kahtlane.

Ilusat reisi!

Meie lähme 2. jaanuaril , jälgin cnn-ist ilma, seal näitab enamus päevadel äikest!? Loodan et see tuleb korra päevas ja siis ilm ikka ilus. Oskab keegi seda ilma kommenteerida seal, kes käinud?

Tulime just eelmisel nädalal. Sadas 8 päeval 10 st, kuid ainult paaril korral keset päeva, muidu hilisõhtul ja öösiti. Vihmaperiood pidi veebruaris olema. Äikesest oli asi kaugel, lihtsalt padukas, mis kestis tavaliselt ca.30 minutit. Päike kõrvetab päris korralikult. Söögi hinnad baarides ja restoranides nagu Eestis(praed ca.80 kr). Keemia(Coca,Fanta,Sprite)on eriti odav(1l-4 krooni),k orralikud Supermarketid söögi jaoks(Jumbo,Way). Kohapeal toodetakse Guinessi õlut, maksab mingi 8 krooni pudel(33cl.) Ja veel mingeid õllesid. Maitse kohta ei oska öelda.

Kui sa Fran ütled, et sadas 10st päevast 8-l kas see tähendab siis, et päikest ja randa kohapeal nautida ei saanudki?

uuesti ilusti üle, mida Fran sadamisest kirjutas.