trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tuleb välja jah, et sobib, kui kaks passi kaasa võtta.

Ilm on sellel ajal seal suurepärane, kordagi ei sadanud. Olin aasta tagasi samal ajal (novembris) seal. Olen kuulnud, et kui sajabki, siis tavaliselt jääb see oma tegemistega öö peale, aga hommikul on taevas selgem ja päikest jätkub siiski igale poole.

Olen Tais ja Mauriitiusel "vasakpoolset" sõitnud ja kordagi ei olnud probleeme. Natukene häiriv tegur oli Mauriitiuse kitsad teed, kuhu olid pargitud autod, kus sebisid inimesed, jalgratturid, mopeedid, muud koduloomad, turistid, mängivad lapsed jne. Teepeenrad olid väga kitsad või pea olematud ja kohati sügavate aukudega, aga õnneks mitte igal pool ei olnud taolised olud. Selline laveerimine nõudis küll veidi suuremat tähelepanu, kui muidu vaja oleks olnud. Arvan, et vasakpoolset liiklust karta pole vaja, kui inimesel on ka natukene väiksem sõidukogemus. Sõidad alguses sellevõrra aeglasemalt, kuni käsi ja aju ümberhäälestuvad. "Vahtraleheline" õde sai seal sõiduga suurepäraselt hakkama. Kunagi ammu sai Eestiski sõidetud erinevate parempoolse rooliga autodega. Maanteel möödasõitu teha oli ehk vähe tülikam.

Söömine on sellise pikkusega lennu juures küll imeväike ajaviide ja kas nüüd on lennuväli juba otsaga Pattayasse jõudnud?