MCS Cruises,(kust kohast leida mingeid diile?)
Plaanis minna kruiisitama  Dubaist või Abu Dhabist.  Kus kohast rohkem kruiisiv rahvas omale piletid ostab? Kruiiisikate enda kodukatelt või mingite seascannerite jms juurest?
Valisin välja MCS Cruises . Endal kogemusi selle firmaga pole. Palju seal Euroopa staffi töötab ka ? Mida peaks teadma veel?
Minek jõulude paiku(tean, kallim kui muidu...:-)

Käisime Pärsia lahe kruiisil nendega. Eestis esindust ei ole, on lätis. Piletid ostsime Kalevatraveli kaudu. Laevapersonal ja stiil tugevalt itaaliapärane. Teisi eestlasi ei kohanud.

Mina kasutasin oma reisi jaoks selle reisiagendi teenuseid:


Google aitab tõlkida ja nad suhtlevad ka inglise keeles.

MSC Cruises on üks soodsama hinnaga kruiisioperaatoritest. Aga selle raha eest saab suht palju. Kui alkopaketiga nöökimine välja jätta, siis jäin rahule. Inglise keelega saab kenasti hakkama.

Käisin 2014.a MSCga kruiisil Vahemerel. Kõik oli täitsa tore aga peale seda, kui see aasta käisin celebrityga sain aru, miks on MSC-l suhteliselt madalad hinnangud. Põhiliseks märksõnadeks olgu siin siis ülerahvastatus laevadel, kerge Lõuna-Euroopalik kaos organiseerimises, keskpärane toidutase. Aga kui tegemist on esimese kruuisiga siis on ta kindlasti väga äge kogemus. 

Diilide osas ütleb minu kogemus, et parimaid saab USA portaalide kaudu. Hinnavahed Eestist ostes on märgatavad. Eriti just lisa asjade osas, mida pakuvad USA portaalid kaasa. Olgu selleks siis joogipakett, makstud jootrahaks või pardakrediit. Kirjutasin ka oma organiseerimisestpõgusalt https://trip.ee/foorum/uldfoorum/kariibi-mere-kruiis-kogemusi siin.