trip-krainetrip-ukraine-dark
Mehhiko siselennud

Milliseid lennufirmasid olete kasutanud, äkki oskate lisada mõne lingi. Ja kas oskate ka öelda kui täpselt need lennud graafikust kinni võiksid pidada, et palju peaks aega varuma kahe lennu vahepeale.

Mina lendasin Cancunist Mexico Citysse Mexicanaga (http://www.mexicana.com). Täiesti ok firma - lend väljus täpselt, piletid olid odavad ja isegi süüa anti. Lennukiks samad rondid, mis Estonian Airilgi. Üle ookeani olen korra lennanud ka Aeromexicoga. Lend hilines, toolivahe oli kitsas, tool ebamugav. Aga lennukitoit oli parem kui kusagil mujal saanud olen. Siselendude kohta selle firma kohta ei tea. http://www.aeromexico.com/

Aviacsa on ka täitsa normaalne, võib öelda kõike sama, mida Rännumees Mexicana kohta kuulutas :).

Odavaid hindu pakub vivaaerobus.com, selle uudiskiri on mul käinud juba pikemat aega, aga pole ise kasutanud. Keskus asub Monterrey linnas, pakub ka hetkel USA linna Austini (texases Houstoni lähedal) ja Cancuni vahel pileteid hinnaga 49.- USD

Seoses Mexicana'ga üks küsimus. Ostsin piletid läbi interneti (Cancun-Mexico City) ja meilile tuli kinnitus broneeringu kohta. Kas ma sellesama paberi alusel saan Cancuni lennujaamast piletid või peaksin ootama e-piletit?

Tavaliselt broneeringu kinnitus ongi e-pilet. Selle võiks välja trükkida, kuigi tänapäeval piisab e-pileti olemasolul check-in'is üldjuhul ainult dokumendi esitamisest.