Mehhikos auto rentimine

Tere!

Kas kellelgi on viimasel ajal Mehhiko kohalike autorendifirmadega kogemusi? Kas seal võib esineda mingeid "kohalikke eripärasid" (kindlustuse vms. osas) ?

Meil oleks plaan rentida kohaliku firma autot Yukatani poolsaarel (sorry, mulle lihtsalt ei meeldi kasutada neid suuri, kõlavate nimedega ja suht kalleid autorendifirmasid). Lisaks tahaksime auto rentida punktis A ja tagastada punktis B (erinevates linnades) . Kas keegi teab mõnda sellist teenust pakkuvat firmat soovitada ? Tänud juba ette vastuste eest.

Sarnane teema: http://trip.ee/foorum/uldfoorum/mehhiko-autorent?#comment-387959

Meie võtsime Cancunis ja tagasi viisime Playa del Carmenis. Selle eest eraldi tasu ei tahetud. Kui aga mujale jätta (nt Meridasse), siis lisandub korralik summa rendile otsa. Sõltub, kui kaugele tahad autot alguspunktist jätta.
Meie kasutasime easywayrentacar.com. Kogemusest saad lugeda viidatud postitusest.

Võtsime Cancunis ja tagastasime samas kohas. Õnneks jätkus oidu teha ennem kätte saamist pildid kogu autost ja igast viimsestki kui kriimust. Tagastades 8 päeva pärast võtsid vennad pähe, et kriimud on pikemaks venitatud ja kivimõlgid sügavamad. Ehk siis deposiiti ei tahetud tagastada. Tuhnisin oma fotokas pildid kätte saamise momendist ning tõestasin ära, et pole midagi muutunud. See ajas neid vihale, et trikk läbi ei läinud ning kogu protsess kuni deposiidi tagastamiseni võttis aega 3h sest nad lihtsalt ei tahtnud sellega leppida. Tegemist oli rahvusvahelise autorendifirmaga. Seega, kui rentides on mingeid kriime/mõlke, tehke fotod.