Miamist lennukiga Havannasse

Tere, Leidsin hea hinna TLL Miami, siit tahaks edasi lennata Havannasse (Tallinn Tartu ots) ja ei leia positiivset lennuinfot Miami-Havanna? Lennufirmad annavad negatiivse vastuse? Kas on vaja mõne Miami reisibürooga diili teha? Tean, et on vaja viisat jne...Palun vihjet :)Tänud.

USA-st (s.h. Puerto Ricost) ei lähe Kuubale otselende. Odavaimad hinnad Euroopast on Londonist, Saksamaalt ja Madriidist. Vahest Kanada kaudu. Vahest ka Mehhikost.

Odavlend Euroopast Kuubale võiks olla pigem Brüsselist Jetairfly.com kaudu, kui kuupäevi vaadata (võta lahti pakkumiste lehekülje pdf fail, kus on konkreetsed kuupäevad kirjas), siis 199 euri üks ots.

Tänud -tänud aga kui vaatan kasvõi Miami Airport infot ,siis sealt lendab nii American ,kui ka Delta -kuid nende kodukalt saan eitava vastuse ! Kas viisa kohustuse tõttu ?

USAst vist ei tohiks olla mingitki ühendust Kuubaga sest need ju vaenujalal olevad riigid, samuti ka USA dollar on seal kõrgema komisjonitasuga.

Lennud käivad küll, aga need pole tavalised liinilennud vaid charter lennud erilubadega inimestele (Kuuba päritolu ameeriklased jt). Tavainimene sinna piletit ei saa.

Läbi Jamaica läksime meie, samas saab mitmeid teisi riike kaudu ka, ainult et odav lõbu need mõnisada lennukilomeetrit pole, üks suund läks ~200€ maksma. Miamist või üldse USA-st võimalik pole, samuti pole võimalik laevaga, jäävadki ainult üle paar lennufirmat, mis mõnuga raha oskavad küsida monopoli pidamise eest.