Miamist lennukiga Havannasse

Tere, Leidsin hea hinna TLL Miami, siit tahaks edasi lennata Havannasse (Tallinn Tartu ots) ja ei leia positiivset lennuinfot Miami-Havanna? Lennufirmad annavad negatiivse vastuse? Kas on vaja mõne Miami reisibürooga diili teha? Tean, et on vaja viisat jne...Palun vihjet :)Tänud.

USA-st (s.h. Puerto Ricost) ei lähe Kuubale otselende. Odavaimad hinnad Euroopast on Londonist, Saksamaalt ja Madriidist. Vahest Kanada kaudu. Vahest ka Mehhikost.

0
0

Odavlend Euroopast Kuubale võiks olla pigem Brüsselist Jetairfly.com kaudu, kui kuupäevi vaadata (võta lahti pakkumiste lehekülje pdf fail, kus on konkreetsed kuupäevad kirjas), siis 199 euri üks ots.

0
0

Tänud -tänud aga kui vaatan kasvõi Miami Airport infot ,siis sealt lendab nii American ,kui ka Delta -kuid nende kodukalt saan eitava vastuse ! Kas viisa kohustuse tõttu ?

0
0

USAst vist ei tohiks olla mingitki ühendust Kuubaga sest need ju vaenujalal olevad riigid, samuti ka USA dollar on seal kõrgema komisjonitasuga.

0
0

Lennud käivad küll, aga need pole tavalised liinilennud vaid charter lennud erilubadega inimestele (Kuuba päritolu ameeriklased jt). Tavainimene sinna piletit ei saa.

0
0

Läbi Jamaica läksime meie, samas saab mitmeid teisi riike kaudu ka, ainult et odav lõbu need mõnisada lennukilomeetrit pole, üks suund läks ~200€ maksma. Miamist või üldse USA-st võimalik pole, samuti pole võimalik laevaga, jäävadki ainult üle paar lennufirmat, mis mõnuga raha oskavad küsida monopoli pidamise eest.

0
0
0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased