Mida arvate, kas jõuab lennult lennule

Ryanairiga maandumine Oslos 15.15 ja edasilend Ryanairiga algaks 15.55. Kas on mõtet proovida või tuleks see plaan maha laita. Tore kui keegi aitaks ;)

Mina riskiks. Rygge on imepisike lennujaam. Pagasit Sul ei ole ma eeldan.

Suht nibin-nabin. Endal olnud paar korda vahe umbes 50 min ja aega veel ülegi jäänud. Kui riskid, siis soovitaks usinasti palvetada, et esimene lend graafikus püsib :)

kuskil Trip-is lugesin, et kui pooletunnine vahe, siis arvatavasti sama lennuk ka läheb edasi.., Rynairi puhul jutt oli muidugi

Kuhu lendad? Meil oli kord kogemus 40 minutilise ümberistumise ajaga. Läksime Tallinn-Oslo-Palma Mallorca. Ja juhtus nii, et Tallinn-Oslo lend hilines väljumisega 20 minutit. mõtlesime, et jääme maha oma lennukist.. Aga lennuki ostu tehes märkasin ,et pardateenindajal oli makseterminali ekraanil sama lennuki edasised lennud. Ja sealt nägime, et järmine sihkoht on Mallorca. Ehk siis ka Mallorca väljumine hilines:) Sama lennuk läks edasi. Ja lennujaam on tõepoolest väike.
Võid vaadata näiteks Rygge lennujaama arrivaleid ja departureid. Üldiselt on nii, et lennuk seisma ei jää pooleks päevaks. Ehk kui näed, et kell 11.30 saabub Tallinn Oslo ja 12.05 läheb Oslo -- kuhuiganes, siis on tegemist sama lennukiga.

Ryanair püsib reeglina üllatavalt hästi graafikus. Miski 95% juhtudest läheb õnneks. Eks see 5% riski siis jääb.. ise otsusta kas võtad selle või jätad. Uuri ka millised ja kui kallid oleksid võimalikud backup plaanid juhuks kui jätkulennule ei jõua.

Tere taas!
Täna potsatas postkasti teade Ryani lennuaegade muutusest. Ehk jätkulend varasemaks. Õnneks ainult 5 minutit, aga...

Kui käsipagas ainult, siis soovitan riskida. Ryanair tõepoolest püsib väga hästi graafikus ning suurem osa ajast maandub varem kui eeldatud.

Jõuad ikka. 80% tõenäosusega läheb sama lennuk edasi sinna kuhu sinul vaja on. Vaata huvi pärast lennujaama graafikut Rygges. Kui enne sinu lendu ei tule ühtki lendu sisse tunni jooksul, siis läheb sinu lennuk ka edasi.