Mida oskate öelda autorendifirma Malaga Car kohta?

Mida oskate öelda autorendifirma Malaga Car (www.malagacar.com) kohta?Kas on usaldusväärne? 

Vaata portaali doyouitaly.comIse võtsime sealt 10ks päevaks Renault Capturi hinnaga 3€ kogu perioodiks Malaga lennujaamas.

0
0

Väga soovitan, broneerisime otse nende lehe kaudu. Lennujaamas ootab buss, mis viib nende esindusse ja sealt siis saad auto kätte, peale auto tagasi viimist samamoodi viiakse sind lennujaama. Teenindus on super. Hinna ja kvaliteedi suhe on väga paigas ja neid vist väga kiidetakse ka.Ei olnud igatahes ühtegi probleemi ja kõik läks sujuvalt.

2
0

Soovitan. Broneerisime kodulehe kaudu. E-mailile saadetakse juhendus, kuhu pead minema Malaga lennujaamas. Lennujaamas on töötaja vastas, saadab bussi, mis viib üle tee kontorisse. Sealt saad auto ja sõidad minema :) Avatud 24/7, meil läks öösel kell 4 lend tagasi Malagast ja ilusti saime täpselt enne seda auto ära anda, kontorist viidi jälle siis tasuta lennujaama ka. Hinnad ok, teenindus ok, auto oli tutikas, kõik toimis hästi.

0
0

HenryMark: kui said 3eur. auto, 10 päevaks, kogu perioodiks, teeb see auto kohta 30 senti  päev?Kõik muudkui soovitavad, et auto ok, avatud 24/7, hinnad ok, auto tutikas.Kas mõni konkreetselt, sellest firmast, auto rentija lisaks siia hinnad + kindlustus, ja muud lisakulud?Lisatud: Ulme lihtsalt, inimesed rendivad auto, makstes 30 senti päev

1
0

Lisaks julgen soovitada:https://www.brunoscar.com/malaga-and-gibraltar-rental-car-reservationVärskelt ise proovitud. Kõik vajalik kohe hinnas, täpsem sisu näed lingilt. Tripadvisor kiitis ka seda:http://www.hellehollis.com/Kevadel kaalusingi nende 3 vahel, kõigile oli võimalik ka mingi discount code leida. Kuid ükski neist ei paku ulme säästuhindasid.

0
0

aga miks mitte https://www.billiger-mietwagen.de kui hindu võrrelda, siis need mäekõrguselt sakslase kasuks

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased