Viimased kommentaarid

Soovitan https://www.malagacar.com/  , asuvad mõne minutilise mikrobussisõidu kaugusel reisiterminalist.

Terminalis on MalagaCar inimene vastas, teeb oma nimekirja 'linnukese' et oled kohal ja juhatab mikrobussi peale.

Käisin perega (lapsed suured) 2019 aasta augusti lõpus, aga rendiautoga.

Piletid peab Internetist enne ära ostma. Meie saime matkaraja alguses kiivrid kätte peale ca 10-15 min ootamist, ja siis veel mõni minut kui rajale lasti. Rada on peale renoveerimist tehtud hästi lihtsaks.

Kui sõita Malagast kohale rongiga El Chorro jaama (Google pakub sõiduajaks 40 min) siis rongipeatus on matkaraja lõpu lähedal. Alguse ja lõpu vahet käib buss, pileti hind oli ca 1 €. Sõidate bussiga algusesse ja alustate matkamist El Kiosko restorani kõrvalt olevast tunnelist. NB! El Kiosko juures on hea ujumiskoht! Veehoidla vesi on väga puhas ja kohe läheb sügavaks. St väga hea on vette minna ja ujuma hakata.

Peale tunnelit  on ca 2,5 km kerget matkamist metsavahel Caminito del Rey ametlikku alguspunkti kus tuleb pilet ette näidata ja saate kiivrid.

Rajal ise olid vist turvamehed (poisid) kahes kohas : heas pildistamise kohas ja silla juures. Olid seal selleks, et ummikuid ei tekiks.

Suuremad grupid lasime mööda, nautides vaateid. Rajal on paar kohta, kus saab maha istuda ja turgutust näksida.

Kui minna rendiautoga, siis soovitan sõita kuni El Kiosko restoranini, seal ringi keerata ja leida tagasi sõites esimene vaba koht autole. Me saime auto ära panna ca 100 m restoranist. Autoga minek on sellepärast hea, et saab peale matkamist veehoidlas ujumas käia.

Eespool mainiti Rondat - soovitan seal käia kui võimalik. Kui sõita Rondasse autoga, siis kindlasti sõitke läbi sinisest külast Júzcar 

  https://en.wikipedia.org/wiki/J%C3%BAzcar

Kas keegi oskab kommenteerida Central Park hotelli mis asub Wilberforce Road'il, Finsbury Park metroojaama ligidal? www.travelstay.com/pages/CentralParkHotel.htm

Ja veel - kas oskate soovitada seal kandis ka söögikohti, kuhu saab minna lastega perega?