Mida teha Hong Kongis?

Tere, Plaan viibida töö asjus 11nov kuni 23nov Hong Kongis, sellest 14-16nov peab asju ajama, aga ülejäänud aeg vaba, ehk oskab keegi soovitada, mida selle vaba ajaga seal teha, mida näha ja kus shopata nt? Võibolla peaks üldse sealt mingiks ajaks kuhugi mujale sõitma? Tänud kõigile ette, kes vastata viitsivad.

http://www.discoverhongkong.com/eng/see-do/index.jsp

Põhimõtteliselt saad ilusti reisi teises pooles 17-23.11 teha kuni nädalase reisi Hong Kongist välja. Näiteks Filipiinidele, Cebu, edasi-tagasi ~139 EUR.

0
0

Cheung Chau saar Dragon's Back matkarada (väga kift)

1
0

külasta Tim Ho Wan restorani mis on kõige odavam Michelini tähega resto. ei anna palee mõõtu välja aga söögid on ülihead

1
0

Tere, kas keegi on kasutanud open-top bus tuuri Hongkongis? Missugust varianti soovitate? Kui osta päevapilet, kas sellega saab sõita erinevaid liine?

0
0

@Kyllix on 12h ja 24h pilet (saab ka öösel ringi liikuda). Ühe piletiga saad sõita kolmel erineval liinil! Meie oleme kahel korral hong kong islandi oma läbi sõitnud ja kahjuks muudele liinidele ei jõudnudki. Päris kaua võtab aega, kui paljudes kohtades maha minna. Järgmine buss tuleb 15-30min pärast, olenevalt liinist. Novembris uuesti, siis vaataks teised kandid ka kindlasti üle ja alustama peaks võimalikult vara hommikul!

0
0

Panime oma Hong Kongi kogemuse blogisse kirja. Ehk on samuti kellelegi abiks: http://estlanders.com/42-tundi-hong-kongis-soovitused-ja-nouanded

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased