trip-krainetrip-ukraine-dark
Milline on parim: Gran Rose Spa, Georg Otsa Spa või Arensburg BotiIque Spa

Milline on parim neist? basseinide, saunade, tubade ja söögi poolest? jagage palun oma kogemusi.

mitte keegi pole käinud ja ei ole kogemusi? :(

Siin foorumis on terved inimesed :) See küsimus esita foorumisse www.liigesevalud.ee

ei joku virolainen ihminen en voi niista paikoista tieda mitää...

Vot! Ja mis mõttes parem? No ole üks öö ühes, teine öö teises ja kolmas öö kolmandas ja siis jaga meile ka kogemusi.

njah ei midagi asjalikku. Selleks et spas käia ei pea liigesed haiged olema võib ka niisama mõnuleda. ning eestlased käivad küll, mitte ainult soomlased, ma ei saa aru miks peab nii negatiivne olema.

Georg Ots on parim.Hea teenindus, väga hea restoran.Enamasti Eesti päritolu kliendid.Ravimas end seal nüüd küll ei käida, pigem ikka lõõgastumas.

Go Spa on tõesti hea, teisi ei oska kommenteerida

Grand Rose ja Arensburg on liiga värsked selleks, et miskit kommenteerida. GO olen väga-väga rahul.

Go Spa tase väga hea, teenindus samuti. Soovida jätab ainult teenindus restoranis ja toitude tase on kõvasti alla käinud.

GoSpa ja Grand Rose, nüüd oleneb, millise hingega sa oled. Tulise- Grand Rose, Rahuliku- GoSpa.

oli ok, välja arvatud toitlustus

teenindus restoranis oli nii s..t et peale pooletunnist lauas ootamist, lihtsalt läksime kuresaare peale teist restorani otsima.

muidu aga ok, eriti meeldisid basseinid:)

Mina ei saanud GO Spa's magada. Padi oli küll igavene pirakas, aga nii keemiline, et kukal higistas nagu kopsuhaigel. Toakaaslasel oli sama lugu. Lõpuks lahendasime asja ainsa naturaalsest materjalist riidetükiga, mis toas oli - hommikmantliga. Mina keerasin selle ümber padja, toakaaslane sokutas enda ja teki vahele. Saime paar tundigi magada tänu sellele.

Aga hommikusöögiga jäime vägagi rahule ja toad ise olid väga külastajasõbralikult kujundatud. Vaade rõdult igati maaliline ja puha.

Kellele meeldib rohkem luksuslikum värk,valigu kindlasti GR või Ahrensburg.GR-s natuke roose üleliia,aga spa osa jälle mõnusaim sellepoolest,et saunad ja basseinid koos ja mehed-naised ka.Kõige ilusam interjöör on muidugi Ahrensburgis-restoran ,basseiniruum lihtsalt super.Go jättis täiesti külmaks-kujundus liiga tavaline(restoran lausa õudne),protseduurid ka.Mina enam kindlasti kunagi sinna ei lähe.Eriti hea on see,et merevaatega rõdul on istumiseks kaks puupakku.Aitähh tõesti.Võiks ju selle hinna eest istudes päikeseloojangut nautida.

..toitlustus polnud jah eriti kiita, tõesti alla käinud. Aasta tagasi oli tunduvalt parem teenindus ja toit. Restorani kujundus on küll nagu sööklas kuskil. Polnud ubane. Aga voodid olid küll super! Endalgi kodus võiks selline olla:) Spatja, eks kui sulle pakk ei meeldinud ja sa läksid sinna just merevaadet nautima, keegi ei keelanud sind toast see tugitool rõdule tassida:)

Kuulge, asjatundjad! Mida see spa tegelikult tähendab? Vanasti olid puhkekodud, mudaravilad, sanatooriumid, raviasutused. Kas need olidki tänapäeva spa'd. Ja kes tõlgiks "spa"? Kust tulnud, mida tähendab?

Põgus ülevaade sõna "spa" tähendusest ingl. keeles: http://en.wikipedia.org/wiki/Spa

Minu arust Grand Rose parim Saaremaal. Luksuslik ja rahulik ning väga meeldiv teneindus. Spaa osakond, kus nii saunad ja basseinid ja protseduurikabinetid on väga hea lahendus, kui oled koos terve perega. Spaa üldse super ilus ja hubane. Toit, vastupidiselt GO spaale, väga hea. Eriti a la carte pool.

Käisime perega suve lõpus Grand Roses, siiani ilusaim SPA mida külastanud oleme - tõeliselt romantiline, luksuslik ja hubane. Soovida jättis vaid SPA osas baari teenindus, aga usun, et see vbl kinni vaid ühes teenindajas. Restoranis oli teenindus väga ok, aga gurmee-elamust sealt küll ei saa, sest söök oli suht keskpärane. Aga magustoit oli hea :P Toad väga armsad ja puhtad, voodi 5+. Viimasel päeval võstin endale ka laavakivide massaazi, hinnakirjas vist oli nimega Grand Rose Rituaal - noh, mõnus ta oli küll aga 800 EEKu selle eest oli minu meelest liig, mis liig. Soomlasi oli parasjagu aga kuna käisime nädala sees, siis väga ei häirinud. GOs ja Ahrensburgis kahjuks käinud pole, seega võrdlusmoment puudub, aga väljastpoolt käisime küll seda kiidetud GOd vaatamas ja ahvatlust ei tekitanud, sest kuidagi kulunud ja hall nägi välja. Aga no see mis loeb on ikka sisemine ilu, eks ;)

GO-ga on jah see nali, et väliskest küll sisse astuma ei kutsu, näeb selline mahajäetud sara moodi välja kuigi huvitav ja moodne värk ju - betoon ja roostetav metall. Nii, et kui paketti poleks ette ostetud siis jalutaks lihtsalt mööda, jääkski teadmata, et sees on hubane ja mõnus.