Milline on parim reisisihtkoht, kui üheks ootuseks on....

... et oleks selline koht, kus on erinevad rannapeod?
Palju elavat muusikat. Erinevad muusikastiilid. Pigem akustilise muusika stiilid. Kus oleks õhtuti mõnus lihtsalt chillida.

Ee, akustilise muusika osas ei teagi, äkki India?  Kuid põhilised rannapeopaigad on praegu ilmselt Ibiza ja Corfu ning talvel Tai ja Kariibi jms saared.

Kuuba ja Mehhiko. Kreeka saared. Bali ehk? Kui rannapeod, siis Tai saared.  Euroopas Ibiza ja Kos.

Mina igatsen ka neid pidusid. No ei ole kusagil tantsida minuvanusel enam. See on üks põhjus miks ma kaalus juurde võtan. Ibiza ja Tai saared, need rohkem roortele kelle pidu algab kesköö paiku ja lõpeb hommikul.

Kord Ao Nangis käisin sellisel peol. Kl 22 polnud veel üldse rahvast. Tantsuplatsil ainul mina kaaslasega. Fireshow pidi alles kl 12 algama. No siis mul juba magamise aeg. Valget aega ju Tais vähe, ei tahaks peale pidu pool päeva maha magada.
Aga väga meeldiks tantsida elava muusika saatel, jalad liivas. Selliseid kohti pole näinud ei Hispaanias, Kreekas ega Tais.
Taimaal tegelikult tuleb meelde, Koh Changil oli elava muusikaga rannarestoran. Aga nad laulsid Euroopa hitte täitsa mööda... Miks nad küll oma laule ei laula...

Kui on soov õhtuti chillida ning see koht peab olema kindlasti mõne saare peal, siis mina soovitaks Kihnu saart.

Ma kirjutan Kaupo soovitusele kahe käega alla. Kihnu saar ja Kuuba veidi kõrvalisemad kohad pakuvad võrdselt hea elamuse.

Ei pea just nimelt saared olema :)
Tai saartel on ainult tuleshow`d ja 20"hitti", mida 24/7 kedratakse.
Võimalik muidugi, et sattusin valedele saartele.