trip-krainetrip-ukraine-dark
Millist reisi valida?

Valikus: Perereisid - Horvaatia-Sloveenia-Serbia-Bosnia, 07.-18.07, 11.-22.09 ning Viru Reisid-Horvaatia-Sloveenia-Bosnia ja Hertsogoviina-Montenegro-Albaania. Hinnad samad, VR programm tundub huvitavam juba riike rohkuse poolest ning 2 päeva pikem. On keegi veel sama valiku ees?

VR reis on tõesti etem, eriti soovitan Albaania sõitu. Selle reisi pärl on Montenegro. Imekena on ka Horvaatia rannik. Albaania on lihtsalt huvitav, kuid räpane ja meenutab Valgevent. Inimesed abivalmid, teed kehvad, toit odav, korra käia kindlasti tasub.

bussireisi valides tasub eelistada pikemat reisi, siis näeb sihtkohas rohkem. enam-vähem 4 päeva läheb ju sõidule sinna ja tagasi.

Mina muidugi Virureisidega ei riskiks, kui panna siia trip.ee otsingusse Virureisid, saab ikka selliseid lugusid lugeda, et aina imesta...põhiliselt on suur jama logude bussidega, mis alatasa ära lagunevad. Arvan, et seda tuleks ka arvestada!

Ma pole kummagi firmaga reisil käinud, kui tundub, et mõlemaga on ikka hirmus kihutamine, enam-vähem riik ja päev, selle ajaga ei näe ju midagi.

ma olen sõitnud virukatega ja alati nendega rahule jäänud. Kui nüüd on huvi muuseume külastada, siis tuleb küll omal käel minna - selleks üldjuhul aega pole, muidu aga on ikka programm täidetud.

...olen Viru reisidega käinud 3 korda ja lähen sel suvel neljandale - ka Horvaatia. Lugusid võib ju lugeda, aga kõike mida kirjutatakse ei tasu pimesi uskuda. Kirjutavad need, kes kunagi ei ole millegagi rahul ja kirjutavad need, kes ei ole selle firmaga ühelgi reisil käinud aga tahaks oma musta meeleolu kuskil maandada. Juhtuda võib alati mõni apsakas, aga mina olen oma reisidega väga rahule jäänud.

MIna käisin VR-ga eelmine aasta Hispaanias. Viru Reisidel pole muud häda, kui see, et majutused on väga tagasihoidlikud ja tagasihoidlikus kohas ei ole ka hea söögi valik!!! Kõige hullem majutus on Poolas. Muud pole viga midagi. Näeb tõesti palju.

Üks üsna oluline valikukriteerium on reisi toimumise aeg. Septembris on kindlasti rahvamasside poolest lahedam ja sooja jätkub selleks ajaks ka piisavalt. Juulis võib koduski puhata.

tulime hiljuti Horvaatiast VIRUKATEGA... super reis oli. Kõige noorem meie seas oli 7a ja kõige vanem ikka tõsine vanem inimene :))). Kõik olid rõõmsad ja lahedad. Just see mõnud õhkkond meie seltskonnas oli see, mis reisist tõelise reisi tegi. Seltskonnas oli ka lõõtsamees ja ühel õhtul toimus tansulka ... super-super jeee! Loomulikult oli pikki otsi bussis vaja ära tukkuda ja mõnem hommikul äratus kell 3 juba - aga see oli ju ikkagi bussireis:) Poolas tagasi teel oli majutus jah... oi-oi-oi, aga me jäime sellgi poolest elama!!! Kõigile sel reisil olijatele suur kalli mõnusa reisi eest ja loomulikult kiidusõnad meie giidile Sillele ja Merlele, bussijuhtidele Tiidule ja Toivole. Nendega läheks uuele reisile kohe, pikemalt mõtlemata! Kena suve jätku ja palju päikest kõigile!

Käisin juulis Perereisidega endise Jugoslaavia riikides. Reis oli tempokas, aga tore. Näha sai palju riike (põgusalt küll), buss oli vanavõitu, paaril päeval kondikas ei töötanud, siis oli bussisõitu ikka suht raske taluda, aga kõik pidasid vastu. Ööbimised olid selle hinna eest suht head, mitmel pool ka kesklinnas, et sai iseseisvalt veidi linnas kolada.

Tore kui on toredaid reise,aga mina sain täna 3 päeva enne Viru reiside Horvaatia-Bosnia-Montenegro-Albaania reisi väljumist (17.aug-31.aug) teada,et reis ei toimu.Lihtsalt keegi ei teavita sellest. Ja kui läksime küsima mis kell ja kust buss väljub,siis öeldi imeliku näoga et sellist reisi ei väljugi ja neil teada juba 23.juulist. Meie käisime 21.07 küsimas ja siis oli kõik OK ,reis välja müüdud ja maksime kenasti reisi teise osamakse ära. Ostsime muide Tartu edasimüüjalt ja nüüd jagelevad omavahel et kelle tegemata töö see on. See oli esimene katse virukatega ,aga loll ju ei usu teiste juttu ja peab kõik ise ära proovima.Jääb ka kindlasti viimaseks viru reiside katseks. Tark õpiks teiste vigadest ja reisiks teistega.

kui reis nende süü tõttu ära jäi, siis saate õnneks raha tagasi, aga loomulikult ei kompenseeris see ootus-kaotus-valu. Jube kahju:((( Aga ära kaota lootust. Olen ise 2 x virukatega reisinud ja mõlemal korral jäi algul planeeritud reis ära, aga olime sellega arvestanud, et nii võib juhtuda, kui bussi täit kokku ei saa ja õnneks saime ka teised reisid valida, mis meile väga sobis. Ja nende mõlema reisiga olen väga rahul ja arvatavasti tuleb ka kolmas:)

Tean seda tunnet, kui oled puhkuseks reisi planeerinud ja ... ups, ei oska kohe midagi selle 2 nädalaga peale hakata! Mul sama kogemus 4 aasta eest, kui jäi ära Horvaatia reis. Siis tükil ajal ei vaadanud isegi virukate lehekülge, reisisin teistega. Eelmisest aastast aga olen nendega teinud 2 reisi ja täitsa rahul ning septembris lähen Horvaatiasse.

Eks inimlikku eksitust võib ju igaühel juhtuda, olenemata firmast. Ma loodan, et saate sellest ebameeldivast tundest üle ja naudite edaspidi nende reise, nagu mina teen. Tõesti toredad reisid, mida soovitan kõigile!

Kuidas Teie olukord siis lahendati?

Vabandati ja pakuti teist reisi, kuid mulle ei sobinud hilisemad ajad. Puhkus oli just ärajäänud reisi pikkune. Maksti muidugi kogu raha tagasi.

Mul tuttav käis viru reisidega-EI SOOVITA KELLELEGI! Nii logud bussid,et vesi sadas kaela.Õhku sai ainult lahtise akna kaudu.Kellele see siis pähe puhus jäi paratamatult haigeks.Giid kadus ära kui oli rahva teatud kohta viinud ,midagi ei seletanud.Õuduse tipp!

olen käinud 2 x Virureisidega ja nagu siin juba ennegi olen kirjutanud - olid mõlemad reisid super head. kiidid tasemel, bussid korras. Suvi 2007a oli meil Horvaatia reis - olen väga rahul ja julgen soojalt soovitada.

...Õhku sai ainult lahtise akna kaudu.Kellele see siis pähe puhus jäi paratamatult haigeks....

Tahaks päris näha sellist suurt bussi, millel aknad lahti käivad...