Mis lennufirmaga Hong Kongist Vietnami?

Plaan aasta alguses HongKongi kaudu Vietnamisse lennata. Ja olen netis surfamisega hädas, ei leia selle kohta infot. Siin kindlasti kogenud oskavad täpsemalt viidata. Ette tänades, Lolita.

1) Kui kauaks ja kuhu Vietnamis, mis kuupäevadel umbes?
2) oled nõus ööbima vahepeatustes? Frankfurdis? Dubais?
3) palju oled nõus maksma maksimum?

Siis äkki oskaks nõu anda,praegu küll mitte.

miks peaks ööbima Frankfurdis või Dubais kui minek on HongKongist
Vietnamisse???

Hong Kongist Vietnami esimene variant on teadagi Vietnam Airlines.
http://www.vietnamairlines.com/default.aspx?tabid=98

Sest Tallinnast otselendu Hongkongi ei lähe, duh, küsija eesmärk oli minna TLN-HKG-Vietnam või ma eksin?
A kõige odavam tuleb võtta Stocki hulludelt päevadelt 7000 Hongkongi pilet ja netist 660 USD Hongkong-Hanoi Vietnam Airlinesiga.

No see kuidas ma Hong Kongi saan, seda ei ole raske planeerida. Ikka kuidas sealt edasi, see tekitas probleeme. Tänud vastajatele!

Tohoh, kas tõesti 660 USD ongi normaalne edasilennu hind? Kuidagi kallis tundub :(

Usu mind, sa pole ainus valge inimene, kes jaanuaris Vietnami tahab külastada. See on turismi ja hindade kõrghooaeg.

oleks sa viitsinud googeeldada "cheap flight from hong kong to hanoi"
siis avastanuks nagu ma praegu et Airasia.com pakub sama otsa bangkoki kaudu (võimalik et lisandub ööbimine) parimal juhul 310 USD eest.

Aga Hong Kongist Taiwani, kas samuti hinnad soolased?

Lennatakse siit Vietnamisse ja tagasi, mitte HGK-Hanoi. No OK. võibolla läheb 8 000 kanti.

Ankur, ära unusta, et Snoop kui äriklassi kasutajsst rikkur odavalt ei lenda, kui on võimalik 600$ eest lennata, siis maine ju maksab:P

Hinnainfo Hong Kongi ja Taiwani lendudest leiad ise netist, nt http://www.dragonair.com/da/en_INTL/homepage

Mis vedajaga siit Vietnaami 600 USD eest lennatakse?

Mina käisin TLL-FRA-HGK-SGN ja kokku oli ca 8 000 eeku. estonian + cathay. Eks veidi pidi sobilikke päevi ikka vaatama ka. Äriklassis ilmselt õnnestub rohkem plekkida ja kui ma õieti mäletan siis sama ringi oleks saanud ca 100K eest ka esimeses klassis teha kui huvi on. Mulle tundusid kohapeal vietnam airlinesiga ringi põristamine ka kaunis odav olevat. ca tuhande eeguga sai nii mõnessegi kohta edasi tagasi.

Mhmh, norsu veendunud backpackerina seevastu pigem kügeleb kaks ööd räpase lennujaama põrandal või prussakatest kubisevas motellis, kui et otsepileti eest mõnisada EEKu rohkem maksab :P

Muide, veel üks huvitav asi, need "mina sõitsin kõige-kõige odavamalt, loll oled kui rohkem maksad" kõvatajad millegipärast never ei täpsusta, MILLAL nad selle üliodava sõidu tegid ja KUIDAS nad selle pakkumise leidsid.

Mina sõitsin 2005/2006 aastavahetusel aga mõned kuud tagasi huvi pärast vaatasin olukordi ja ega mingit vahet poleks olnud. Pakkumise leidsin www.ebookers.de. Estoniani lehte ilmselt teatakse niigi. Nüüd siis sai täpsustatud.

Lihtsalt teadmiseks panin selle siia üles, et inimesed ikka natuke uuriksid enne kui sõiduks läheb. Pärast endal halb kui viis tonni ilma asjata makstud. Igaüks sõidab nii nagu tahab, odavalt-kallilt, äriklassis või rattakoopas, mul kama. Otsepileti eest maksaksin minagi mõnisada heameelega juurde.

Snoop, tänan. Sinust on olnud pigem segadust tekkinud kui, et abi.