Mis reisibürooga Pariisi turismireisile?

Kas keegi oskaks soovitada usaldusväärseid ja hea korraldusega reisi Pariisi( laevaga sõit välistatud).Millisesl ajal oleks kõige sobivam aeg sõita?

Ei soovita Tiitreise, kogu reisi korraldus kuidagi kohmakas, infot hotellide kohta ei saa, viiakse Pariisis tavalistesse turistilõksudesse, millede kvaliteet teile ei või meeldida. Soovitan omal käel, eriti kui otselennuk Tallinnast või võtta vaid lennukipiletid turismifirmast-saate lennuväljalt bussiga kesklinna.

Pariisi tasub vast enim minna kevadel aprillis-mais. Kui vähegi julged, mine omal käel - vali ise hotellid, vaatamisväärsused jne. Kui inglise keelt jagad, siis reisi planeerimisel igati abiks tripadvisor.com.

mina käisin sügisel nendega ja jäin väga rahule, tegemist küll bussireisiga kuid samas on odav aga väga kihvt. www.hot.ee/avenuefrance

ikkagi omal käel minna ei taha?kui pikka reisi planeerite ja kes reisiseltskonda kuuluvad?

Rühmareise Pariisi teeb ka Travel IN, juulikuus. Kodulehel kirjas, et hinnad alates 7990.-, sealt saab lähemalt lugeda ka reisi sisust.

Ostsin flyLal.com mai-kuuks kaks piletit Tallinn-Vilnius-Pariis ja tagasi.Hotelli võtsin Estonian airi kodulehelt ja see kõik läks maksma kahele inimesele kokku 6200 krooni.Reisibüroode pakkumised hakkavad kuskil 6900 kroonist alates inimene kuni 7500 kroonini välja.

Olen käinud 3 korda omal käel Pariisis. Kogu vajaliku info saab internetist ette otsida. Bussis ei tahaks küll Pariisi sõita, lennukiga hops kohale. Aga jah hea eeltöö peale kulub päris palju aega. Aprillis on seal juba väga kena, kõik on roheline ja õitseb, aga ei ole veel väga kuum. Olen käinud 1 korra bussireisil ja see mööduski praktiliselt bussis istudes. Vahepeal öeldi, et siin kiriku juures teeme peatuse, olge 15 minuti pärast tagasi.

Mina reisin ainult Viru Reisidega!

Pariisis elab-õpib palju eestlasi, kes on nõus Teid aitama-teater, vaatamisväärsused jms.

Bussireis Pariisi pole sugugi nii paha nagu eveve arvab.ABZ Reisidel on veel mõned vabad kohad bussireisil Amsterdami ja Pariisi 17.-26.04.Uus buss,reisija soovil kahene või kolmene majutus,algus-lõpp Tallinn,Pariisis giidiks Sirje Lefebvre.Reisikava ABZ koduka reisikalendris.

giid Sirje Lefebre on ka teistel reisidel giidiks. Turja Tour teeb samuti Pariisi tema giidindusel 6. juunist väljasõiduga. Sellel reisil ööd hotellis ja kämpingumajades, mitte telkides nagu suvereisidel tavaliselt.

Kui oled minusugune 195cm ja 130kg elukas, siis on bussireis Pariisi VÄGA PAHA...irw