Mobiiliside Goas

Kuidas saab hakkama mobiiliga Goas? Kas on mingeid erisusi Euroopaga? Nimelt sooviks helistada Eestisse.Oleksin väga tänulik taga soovituse eest.

Võimalik helistada küll, aga suht kallis. Täpselt ei mäleta minutihinda.

Eelmisel suvel helistasin sealt Eestisse mitu korda. Muidu olen emt klient, seal siis telefon ise andis valida, millise kohaliku võrgu kaudu ma soovin helistada, lihtsalt olid telefonis kohe olemas seal :) ei mäleta milline võrk, kuid üks oli sama hea kvaliteediga mis Eestiski, samuti läksid kõik sms'id kohale. Minutihind oli mingi alates 25 eeku.

Odavam on suvalisest putkast Eestisse helistada. EMTi hind on u 40+ krooni minut! Sama ka vastuvõtmise eest. Kõige lihtsam on võtta kohalik mobla kaart ja teatada selle nr meili teel nendele, kes seda väga vajavad. Välja helistad putkast.

Tänan kõiki seletuste eest!

Tee omale skype number, suuna oma mobiil skype numbrile, kui oled Indias osta kohalik kõnekaart ja suuna oma skype number kõnekaardile. Vastuvõetava kõne hind sellise süsteemiga ca 3-4 eeki umbes. Väljahelistamine on kallim, kuid saad ju alti paluda eestist sulle sisse helistada.
.
.
.
!