Mõistliku hinnaga mõistlikku öömaja Tallinnas?

Tere

Kuu lõpus paar välismaalast külla tulemas, kuhu soovitate nad majutada? Tallinnas neid hotelle nii palju, raske orienteeruda. Peaks olema ikka sinna soodsama poole hinnaga ehk siis nn tavainimesele taskukohane.

Aitäh juba ette!
Viki

vanalinnas http://www.bern.ee/ee/
Võimalik, et praegusel aasta-ajal saad hinda kaubelda igas (väiksemas) hotellis

Külaliskorterid on väga hea hinna kvaliteedi suhtega.Vähemalt 4 korda suuremad kui hotellitoad.Suurem kokkuhoid tuleb kui reisida mitmekesi ja võimalusest teha ise süüa (hotellis selline võimalus puudub). Hommikusööki külaliskorterites küll ei pakuta samas paljudel hotelliklientidel jääb see nagunii söömata sest teadupärast lõppeb hommikusöök juba kell 10:00.

Üks variantidest on:
http://www.citystyleapartments.ee/

Ise olen oma Soome kliente majutanud tihti Rocca Al Mare hotellis ja siiani on kõik väga rahul olnud. Mai kuus peaks neil olema päris hea hinnaga pakkumisi(ööbid 3 ööd, maksad 2 ning veel palju soodustusi). Vaata http://www.bed24.eu/Majutus/et-EE/Rocca-al-Mare-Hotell.aspx

Rocca al Mare Hotell on uus, privaatne ja stiilne kõigi mugavustega hotell otse mere ääres, kõigest 10 minuti autosõidu kaugusel kesklinnast. Läheduses on Eesti Vabaõhumuuseum, Tallinna Loomaaed, Saku Suurhall, Jäähall, Bowling, Tennisehall ja jalutus-,jooksu-, ratta ja rulluisu rajad. Hotellis on lisaks numbritubadele a la carte Restoran, Nõupidamisteruum, Tervisekeskus basseini, saunade ja massazhivanniga ning DaySpa.