trip-krainetrip-ukraine-dark
Mõned küsimused Mehhiko kohta

Seoses peatse Mehhiko reisiga tekkisid mõned küsimused, millele kas üldse või päris täpselt siinse foorumi varasematest postitustest ma vastust ei leidnud:

  1. Kas raha tasub vahetada kohe lennujaamas või on pankades siiski parem kurss? Kas raha saab vahetada ainult pankades või on linnades ka väiksemaid vahetuspunkte, kus äkki kurss parem? Kas kaasa tasub võtta eurosid või dollareid - kummal on parem kurss? Kas erinevates linnades on ka kursierinevused - näiteks pealinnas ehk soodsam raha vahetada kui rannakuurortides?

  2. Oskab keegi ehk soovitada soodsat (kuni 800 krooni/öö), aga korraliku ööbimiskohta Playa del Carmenis, Tulumis, San Cristobalis, Palenques ja Cancunis? Kuna meil on reisil kaasas ka laps, siis mõtlesime, et ehk oleks targem ette ööbimiskohad ära broneerida? Kohapeal äkki nii lihtsalt ei leia?

  3. Milline linn valida pikemaks rannapuhkuseks? Seal võiks olla ka väike õhtune melu. Ei pea silmas ööklubisid, aga selline mõnus meluga tänav võiks küll olla, kus õhtuti jalutada jne.

  4. Kui Guatemala ja Belize külastamiseks on aega vaid 1 päev kummagi riigi jaoks, siis mida peaks kindlasti neis riikides nö. ära nägema?

Suured tänud ette juba abi eest!

  1. Playa del Carmen või Cozumeli saar.
  2. See 1+1 päeva unusta küll ära. Belize'st sõidad sa juba läbi põhimõtteliselt 1 päeva. Guatemalast ei hakka rääkimagi. Kui aga on arvestusega et lisaks sõidupäevadele on mõlemas riigis 1 päev kohalviibimiseks aega, siis Guatemalas kindlasti Tikal. Lõunapoole nagunii ei jõua selle ajaga.

Millal teil mehhikosse minek on? Ka ise plaanime minna veebruaris. Kas lend teil otse Eestist ja kas otse Cancuni?

Jah, läheme KLM lennuga otse Eestist, kuid Mexico City'sse ning sealt siis edasi Cancuni. Läheme päris veebruari alguses kolmeks nädalaks.

Heleene- kas oleks võimalik sinu kontakte saada? Meil hetkel piletid läbi Baltic Toursi, nüüd uurisin samuti KLM pakkumist, marsruut täpselt sama, isegi kellaajad vist, et lambist 2000 eek rohkem maksta ei taha (Baltic Toursi pakkumine 8500.-/nägu) KLM oma oleks ca 7500.- Kas siselennud teil bronnitud ja piletid ostetud või lähete kohapeale ja siis selgub asi?

Minu kontakt on sirle@synnove.ee . . . Trip.ee palub kasutada suuri algustähti!

Usun, et enamus Eesti reisibüroosid müüvadki hetkel just KLM lendu Mehhikosse. Meie ostsime ka piletid läbi reisibüroo ja hinnaks tuli 8300 krooni/in. Siselende hakkan täna läbi interneti ise broneerima.

heleene24@hotmail.com

Heleene! Saatsin kirja sulle just.

Mõningaid tuuride hindu Mehhikos oktoobris 2008, peesodes ühe inimese kohta. Giidiga tuur Mexico City – Teotihuacan 290.- Giidiga tuur Oaxaca - Monte Alban 100.- Tuur San Cristobal – Sumidero kanjon 230.- Tuur San Cristobalist indiaaniküladesse Chamula jne 150.- Tuur San Cristobal – Aqua Azul – Palenque 250.- Tuur Palenque – Yaxchillan – Bonampak – Flores (Guatemala), 2 päeva 1050.- Buss Mexico City – Oaxaca 362.- Buss Oaxaca – San Cristobal 362.-

uza, kust sa neid tuuride hindu võtsid? Äkki annad mulle näiteks lingi, siis saaksin nendega omal käel edasi tutvuda?

Aitäh!

Kui Belize jaoks päev siis kindlasti tasub minna linna nimega San Ignacio ( http://belizex.com/san_ignacio.htm ) ja sealt osta üks seiklus tuur. ATM nimeline ( http://belizex.com/tunichil_muknal.htm ) See on üks meeldejäävamaid asju mida ma siiani elus teinud olen

Selliste hindadega tuurid ostsime kohapeal kas hotellist - hostelist või tänavalt reisibüroodest. Bussipiletid bussijaamast.