Mootorpaadi rent

Hei rahvas 

Kas kellelgi on kogemusi või infot mootorpaadi rentimise kohta Kreekas, Türgis, Horvaatias või mujal soojas kohas Euroopas.

Soov oleks mõned päevad omal käel kaatriga ringi kruisida. Purjelaevade rent siinkohal ei huvita

Hei! Kreeta saarel eelmisel sügisel rentisime, aga päevaks. Too kaater oli u 5m ja ilma kajutita, mis renditi meile vaid juhilubade alusel. Väikelaeva load andsid pigem vast rentijatele lihtsalt usaldust meie suhtes juurde :) Usun, et suuremaid, millega saab mõne päeva ringi seilata, renditakse ikka ka lubade olemasolul.

0
0

Mina olen kasutanud seda Click&Boat

0
0

Horvaatis neid rentijaid palju, eriti Makarskas, Splitis ja Tucepis. Tuleb lihtsalt sadamasse jalutama minna ja seal kai ääres sildid väljas “rent a boat”. Aga jah, rent ainult laevajuhi lubade olemasolul, kuna kaatrid seal ikka võimsamad kui 40hp (kuni 40 saab ka ilma lubadeta).

0
0

Olen rentinud hiljuti Kreetal ja Itaalias. Mis info sind täpsemalt huvitab? Lisaks, kas sul on load?

@henry086 – kas oskad viidata mõnele ametlikule allikale, mis ütleb, et Horvaatias saab kuni 40hp aluse rentida ilma lubadeta? Mulle teadaolevalt see nii pole. Võibolla eksin, kuid teine teema on see, et Horvaatia on vist ainuke EL riik, kes nõuab väikelaevade puhul ka raadiosideoperaatori luba.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased