Moskvasse reisibürooga

Tere!

Otsin reisibürood,kes korraldaks 4-5 päevaseid reise Moskvasse.Reisiseltskond 10-12 inimest. Tuhlasin vanades postitustes aga midagi konkreetset sealt välja ei lugenud. Millaski oli Gondvana ja Tiit reisid sellega tegelenud aga nüüd tundub,et nemadki lõpetanud ...;( Kas on kellegil kogemusi lähiminevikust mõne reisibürooga?

Kogemust mul ei ole, aga võtsin esimese pähetulnud reisibüroo - Reisiekspert - ja nende esilehelt "suurlinnad" ja sealt "Moskva" ja sain - http://reisiekspert.ee/default.asp/ac/reisiinfot/id/569/lan/ee

Sihtkoht: Moskva Kestus päevades: 4, individuaalreis Paketi hind alates: 7 290 EEK (täiskasvanule), 3 470 EEK (lapsele) Reisi liik: Kultuurireis Reisid suurlinnadesse

(Tõsi, nad teevad ilmselt lennuki-, mitte bussireisi...)

Minu suvise Venemaa puhkuse piletid telliti Kaleva Travelist; miks, ei tea; aga nemadki teevad linnareise ja ju neil on siis Venemaaga kogemusi.

Ehk siis, ilmselt saab kõigi suuremate büroode käest teenust, tuleb vaid uurida ja küsida.

0
0

Jäi jah enne lisamata , et mõeldud oli bussireisi.

0
0

See buss odavam ei tule kui lennuk. Vaja on kahte juhti ja nende öömaja aga kui see ei sega siis suvaline reisibüroo on kindlasti valmis tegema.

0
0

Kas kellelgi on kogemusi Ecoline'ga sõites Tallinnast Moskvasse? Kuidas on reisitingimused ja kas tee peal tuleb probleeme palju (rehvi lõhkemised, arusaamatused reisisaatjatega jne)?

Kuidas soovitaksite üldse kõige soodsamalt Tallinnast Moskvasse sõita?

Ette tänades!

0
0

Rongiga u 750 eeki üks ots istevagunis www.gorail.ee

0
0

Mind paneb mõnikord imestama, miks inimesed ei tee oma reise ise valmis. Minu terve talupojamõistus paneb oletama, et mida rohkem igasugu vahendajaid, seda rokem kulub ka raha nende vahendajate nuumamiseks. Mitte ilusa reisi kokkupanemiseks.

Ausõna, hakkan ka varsti reisivahendajaks, kui ikka nii palju saamatuid ringi liigub!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased