Muudetud lennuaeg

Ostsin pileti Momondost suunatud agendi kaudu. Vahepeal on Tyrkish ära jätnud mõned lennud Tallinna. Seega peaksin veetma ühe ööpäeva nüüd Istanbulis. Lende vahetada ei saa, sest tipphooaeg.
Mida teha? Kas saab mingeid kompensatsioone nõuda?

Helista Turkishi esindusse Tallinna lennujaama. Me ostsime ka soodushinnaga piletid Momondost, kuid siis tekkis vajadus neid muuta. Saime siinse esindusega korda.

Turkish ütles, et pilet pole nende kaudu ostatud ja and ei tegele sellega.

Siis tegeleb see firma, kelle kaudu sa ostsid. Kui Turkish sinuga otsesuhtlusest keeldus, siis peavad nemad midagi muud välja kauplema Turkishilt. Kui valisid odavagentuuri, kes müüb pileteid odavalt tänu sellele, et neil pole töötajaid, kes selliste probleemidega tegeleksid, siis ilmselt pole sul lootustki. Aga üritada võib, kaotada pole midagi.

Kompensatsiooni ei saa, sul on ainult õigus loobuda piletist ja raha tagasi saada.
Ja Turkish võib olla vastutulelik ja sulle midagi muud pakkuda. Sõltub, mis suhted on neil selle agendiga, kes Turkishiga suhtlema hakkab (ja sellest, kas agendil on üldse inimesi, kes sinuga suhtleksid).

Võid veel korra igaksjuhuks Turkishiga ühendus võtta, äkki juhtub vastutulelikum töötaja vastama. Tasuks ka uurida äkki leidub sobiv lend algusega Helsingist või Riiast.

Tere!Mul oli sama seis Turkish Airlinesiga lennupäev muutus.Kirjutasin Ticket.ee (ostsin piletid Momondost aga piletid sain Ticket.ee ) ja nemad ise vahetasid mu lennud ära ja mitmel korral üle küsides,et kas nii sobib?