trip-krainetrip-ukraine-dark
Muumimaa piletid Lippu.fi -st

Kas keegi on neid pileteid sealt ostnud? Seal on pool juttu soomekeelne ja kahjuks jääb ilmselt just oluline koht jutus arusaamatuks. Piletite ostmisel on kuupäevaks võimalik valida vaid 24.08 ja kui koos Väski saarega, siis 17.08. Need on iseenesest mõlema koha sulgemiskuupäevad.... Kas piletite peale äkki ei tulegi kuupäeva? Ostan lihtsalt ära ja lähen, millal tahan?

Need kuupäevad paistavad olevat töepoolest kummalised. Aga pöhimötteliselt saad sa pileti ka väravast, pole vaja interneti kaudu jamada. Tölge lippu.fi lehelt: Muumimaailm on lahti iga päev 7.6-24.8.8 vahelisel ajal kl 10-18. Piletid kehtivad kogu suveperioodi ja aktiveeruvad (Muumimaailma) saabumishetkest. Kui tuled kohale rohkem kui nädal pärast piletite ostmist, vöidakse randmepaelad kohale toimetada postiteel. Kui tuled nädala jooksul piletite ostmisest, randmepaelad ei jöua postiga kohale. Sel juhul osta piletid ”Muumimaailma rannekkeet portilta”- lahtrist.

saab osta ka Tallinki kassast 335.- on kahe päeva pilet.

Tõenäoliselt ei ole seal kuupäeval tähtsust. Kassast ostetud piletid ei ole ka kuupäevalised. Ise ostsime eelmisel aastal kohapealt ühest kioskist (mitte sealt parklast, seal oli järjekord)ja peale meie ei olnud seal sel hetkel ostjaid.