NBA'd vaatama

Tere, on kellelgi kogemusi NBA mängude vaatamisega USA's? Mis on orienteeruv piletihind põhihooajal ja kas pilet tuleks ära osta netist?

Mina elasin Portlandis ning meie hometeam oli Blazers. Nende mängu pileteid olid umbes 20$- 140$.Kõik oleneb ju kohast endast. Meie ostsime piletid alati netist. Alati on abiks www.nba.com ;)

Tahan minna Bostonisse mängu vaatama aprillis. Sai Esttravelist soodsalt lennupiletid ja nüüd piletid puudu, netis tulevad müügile 26 sept. Nii et mõtlesin et küsin kellegi käest kes käind on, et mis kulutustega arvestama pean? Kui minna siis tahaks ikka heas kohas ka istuda. Palju võivad maksta piletid kusagil võimalikult väljaku ääres:)? . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

Meil maksis koht väljaku poolt teises reas 139$, kuid ma arvan, et Bostonis tuleb see hind kõrgem.

Kas kellelgi on plaanis USAsse minnes ka NBA-d minna vaatama?

on Chicago reisi plaanides kindlasti ka koss.

Aga kuidas sa piletid ostad?

Selle eest hoolitseb minu Chicago sugulane.

mihkel-muhkel, kellega Chicago mängib?

Minu Chicagos oleku ajal on mul valida kolme mängu vahel, New York, Philadelphia, Charlotte, ilmselt valin esimese.

Lähen Bostoni ja Hawksi kohtumist vaatama, pilet Bostonis päris krõbe ikka. Norma koha, mis ei ole täitsa väljaku keskel, saab 150 taala eest. Keskel juba paarisaja ringis.

Me lähme Orlandos Magicu ja Bostoni mängu vaatama.. u 99 dollarit maksab suht normaalse kohaga pilet.

Ma plaanin Magic-Suns mängu. Kaks aastat tagasi oli orlando koduareen üks odavaimate seas. Nüüd on keskmise pileti hind küll tõusnud mingi 15%, aga endiselt jääb odavamasse poolde. ja arusaadav ka - Dwight Howard on staar juba praegu ja Rashard Lewis all-star vend. Seega on mida vaadata. Melu pärast sobiks ka upper leveli pilet mingi 40 usdega, aga muidugi oleks tore mängijaid ka oma silmaga näha. Eks see otsus tuleb teha.

meeskondadest soovitakse sellest kolmikust ikka 76rs vaatama minna - see on meeskond, kes neist kolmest ainsana Play-offi jõuab.

Käisin Philadelphia mängu vaatamas, võimas. Eestlased on ikka kokkuhoidlik rahvas, sugulane ütles, et ära piletite pärast muretse. Ostsime piletid autode parkijate käest, põrandal ja 120 taala asemel maksime pileti eest 50 taala (play offide ajal ei toimi), vägev oli, võimas show, kui oled harjunud Tartus Rocki-Kalevi mänge vaatama, siis saad ikka elamuse küll. Aga Tartu tantsutüdrukud on ILUSAMAD:)

Kas keegi on kasutanud TicketLiquidator.com saiti NBA piletite ostmiseks? Seal on kirjas meeletu kiidulaul nende teenuse kohta, aga kas tegelikkuses ka asi toimib?

Ise küsin, ise vastan. See TicketLiquidator.com tundub olevat päris tore koht. Seal müüvad oma pileteid need hooajapileti ostjad, kes ise mingit mängu vaatama minna ei saa/taha vms. Ise sain piletid neljale koos maksude ja saatekuludega 150 dollarit VIP-tsooni + parkimine hinna sees. Mängivad LA Clippers vs GS Warriors.

Käisin ja vaatasin novembris Miami Heatsi ning New Orleans Hornetsi mängu. Pileti ostsin kassast paar päeva enne mängu ja maksis $40. Koht oli kõrguselt tribüüni keskpaigast veidi kõrgemal, kuid keskjoone lähedal ja mängu nägi väga hästi. Kassatädi kinnitas, et mäletab Estonian guy´d, kes kunagi Heatis mängis:)

HKM, mis rämpstiime sa vaatama lähed! :D Ise vaatasin läinud talvel Knicks-Raptorsi mängu NYCis, seal oli fenomen, et kui vähegi kõvemat häält tegid, siis oli kohe üle saali kuulda, rahvas oli jube vaikne ja emotsioonitu võrreldes kasvõi pooltäis Saku Suurhalliga, rääkimata Euroliigast. Pilet sai ostetud Stubhub.com'ist ja oli suht kallis 200$ aga otse keskjoone juures mingi 7-8.rida, mängijad oleks saanud patsutada, kui vaheajale läksid.