Nordica öömüük 7.-8.02. / Touresti pakkumised 8.-10.02. edasi-tagasi lennud alates 59.99 eur.

TLL- GEV/AJR suvel ?!? ??? ???? ?????

irw :)))


a need pole otselennud vaid läbi Stockholmi (ARN). ju oli vaja midagi eksootilist lisada antud pakkumisele et päris niru ei paistaks see list.

Ma saan aru küll, et need sihtkohad on pakkumises ainult sel põhjusel, et Regional Jet neid liine otsast lõpuni teenindab :D Eestimaine firma võiks aga Eesti klientidele ikka pakkuda seda, mille järgi siin nõudlust on.ilmselt on tulusam rootslasi vedada Stoka ja rootsi mägikülade vahet mitu korda päevas, kui eestlasi Tallinnast Euroopa pealinnadesse.

Paras naljategu on see "soodus". 

Esimest korda lootsin, et saab Kopenhaagenisse veidi odavama pileti - tavaliselt on kuskil 110-130€ ringis, seekord sain 99,24€.. soodukas missugune. Aga mis seal salata - läksin kaasa ja ostsin ära. 
Nordica pole minu teada kunagi säranud oma sooduspakkumistega.

Brüsseli edasi-tagasi pilet 99 euriga on küll päris hea diil, soodsaim Nordica tavahind otselendudele kipub reeglina ikka vähemalt sinna 200 kanti jääma.

Võrreldes teistega, ei olegi Nordical kunagi soodukaid olnud, ilmselt vist ei tule ka, 10-20% ei ole mingi soodukas, teistega on ka tavahinnaga enamasti soodsam.