Nordland Travel?

Kas keegi teab selle büroo kohta midagi rohkemat rääkida?On ise käinud jnee...

See reisibüroo nagu ma aru olen saanud põhiliselt vahendab teisi firmasid. Oma reise tal vist ei olegi. Uus firma tundub olevat, ei kujuta ette kuidas nende kogemustega on? Aga samas kui teisi ainult vahendada siis ei olegi vist eriti midagi vaja osata:D

Kas keegi on nendega Indias käinud? Millised muljed ja kas on usaldusväärne büroo?

Pole kuulnud. Arvan, et müüb teiste reisikorraldajate reise edasi.

Müüb põhiliselt Top Tours´i reise. Jama firma, ema just tuli Egiptusest. Võttis loterii reisi. Alles Egiptuses sai teada, milline hotell on. Kohapeal Nordland Travel´is keegi ei tea/ei taha öelda mis hotell on. Reisi kohta infot ´´saate rohkem Top Toursi kodulehelt. Me oleme nende tütarfirma.´´ Umbes sellised vastused. Ise käin Horisoniga juba mitmendat aastat. Väga rahul.

Tõepoolest vahendavad vaid reisikorraldajate pakettide müüki. Ja kui on loterii, siis saabki hotelli teada alles kohapeal. Siiski, ka vahendajana peaks firma valdama minimaalset infot, mitte olema vaid raha sissekasseerija. Firmas töötab keegi Heleni-nimeline. Kogemused näitavad, et temaga sustlemisel tuleb endal vaeva näha - kontrollida, kas arve on õige, kas kõik tellitu on arvel. Ja ise hoolitseda, et voucher õigeaegselt teieni jõuab, sest lennujaama see firma ei tule. Ning kõige tähtsam, kontrollida Nordlandi käest, kas reis toimub ikka tellitud ajal, sest teadet teile ei saada ei nemad ega ka vahendatud firma. Järeldus - miks üldse kasutada nende teenust, kui võimalik osta reis otse korraldajalt, jääks palju askeldamist ära. Komm pole kuulujutu tasemel, olen ise selle kadalipu kaks korda läbinud.

Banita Tours Sia ja Nordland Travel

Kas keegi on viimasel ajal reisinud Nordland Traveliga kes müüb Banita Tours Sia reise? Kas kõik on toiminud?

"Nordland Travel" Norrasse

Selline küsimus, et plaan minna Soome-Rootsi-Norra reisile “Nordland travel” reisibüroo kaudu. Kuidas see firma on, kas on ka usaldusväärne, on keegi Norras käinud? Minek on umbes 16–20 liikmelise seltskonnaga(kõik suht erineva vanussega 13–17). Hea asi on see, et ennem oleme käinud nenedega võistlustel(kaks päeva kohapeal) nii, et kogemusi on, et kuidas nad ennast üleval peavad. Muidugi pole nii suure seltskonnaga ennem mindud tavaliselt on olnud 5–6 inimest võistkonnas, ja siis olid nad ka mingi kaheteist kolmeteist aastased (ned kes on vanemad praegu). Minu küsimus on rohem see, et kas see firma on ka usaldusväärne ja kas sellel marsuudil on ka asju mida igasvanuses noored saaksid vaadata(ise olen käinud ainult Rootsis, väga kiire reisi ka Soome, ainult üks päev kohapeal)? Kas on väga raske minna kui nad on kõik suht erineva vanusega(kuigi peaaegu kõik teavad ühteteist) kaasas on ka kaks juhendajat (kes kõiki õpilasi isilikult teavad)? . . . Kohanimed algavad Trip.ee-s suure algustähega!

Nordland Trave

Kas keegi on käinud selle firmaga reisil? Hakkas mõni huvitav reis silma nende kodulehel aga firma kohta pole suurt midagi kuulnud,see teeb ettevaatlikuks. Keegi võiks oma kogemusi jagada?