Norras Viru Reisidega

Kas kegi on käinud Norras Viru Reisidega ning millised on kogemused?

Käisime Põhja-Norras suvel. Bussiga oli jama pidevalt. Vahepeal õli pritsis tagant, siis seisime ja ootasime kuna korda tehakse ja see muide juhtus veel enne kui üldse Norrasse jõudsime. Aga mitu korda oli ikka probleeme, siis sees oli konditsioneeriga ka mingi
jama.Sooja veega oli ka mingi oma diil seal. Mingi hetke mikker enam ei töötanud ja kui on kahe kohaline buss, siis kus olla, üleval või all? Seega poolteist päeva me sõidu ajal giidi juttu ei kuulnudki - just Norras. Reisi peal oli mõned inimesed, kes käisid siis ise poes ja parandasid neid juhtmeid seal.
Muidu giid ise oli hästi tore ja mõnus, teda ei saa süüdistada Viru Reiside probleemides.
Lisaks sõitis pidevalt ainult üks bussijuht, kuigi tegelikult peaks vahepeal olema teatud pausid ja bussijuhtide vahetus, kui päevas sõidetakse ikka 10 tundi järjest. Tal oli kaasas küll üks sõber, pakun, et kui politsei kinni peab, siis "varumees", kes tegelikult kordagi ei sõitnud.
Tagasi Tallinnasse jõudsime öösel, buss liikus edasi Võrru. Hiljem kuulsime, et bussijuht jäi teepeal magama ja reisijad proovisid teda siis Tartuni üleval hoida, jootsid seal kohvi ja sõit jätkus Võrru. Pärast seda pidi ta tagasi Jõhvi sõitma, ju jõudis ikka elusalt kohale,sest bussiõnnetusest pärast seda kuulda ei olnud.
Üldiselt on kiire, kiire, kiire.. aga bussisõiduga ju nii ongi, kähku siia, kähku sinna. Lisaks on Viru Reisid ju küllaltki taskukohane, seega peab selliste asjadega arvestama. Ööbimiskohad olid okeid, mõni oli parem, mõni natuke kehvem, kui ei midagi väga hullu.
Ma ei ütle, et rohkem Viru Reisidega ei läheks.. aga enne mõtlen. Kõige rohkem oli hirm ikka bussijuhi pärast, kes on väsinud ja sõidab kuskil Norra teedel, kujutage ise ette..

Tänan huvitava tagasiside eest.

Kurb on tõdeda seda, et bussifirmade tase on siiski äärmusest äärmusesse (eks reisibüroode ka) ning ma arvan, et ma ei eksi kui tegemist oli Ekspress Auto-L bussiga?

Oli jah vist Ekspress Auto-L buss. Täpselt, isegi Viru Reiside tase varieerub äärmusest äärmusesse. Perekonnas on veel kogemusi selle firmaga. Horvaatia reisiga jäädi nt rahule, isegi buss oli okei.

olen käinud virukatega 3 pikal reisil ja kõik korrad ok! Nii giid kui trantsport. Väikesi viperusi küll esines ( näit purunes mingi rihm kuskil) aga see sai jooksvalt korda tehtud :)

Nii et jah!!!
Busse ja bussijuhte on ikka seinast-seina. See kes just minu reisile satub on loosiõnn:)

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi