norwegian vs Turkish airlines

Palun abi otsustamiseks kumma lennufirma kasuks otsustada kuna pole kummagagi lennanud veel. Lennud oleksid siis Bangkok-Helsinki-Bangkok voi Kuala Lumpur - Tallinn - Kuala Lumpur

Mis kogemused teil on olnud nende lennufirmadega? Sook-istmed-mugavused-teenindus jm?

Tanud! :)

Norwegian Air on eelkõige odavlennufirma. Turkish Airlines traditsiooniline lennufirma.

Kui hind mõlemal juhul on samaväärne, siis minu valik oleks lühema kogulennuaja järgi. Istmed, söök, toit, teenindus ei mängi mulle määravat rolli.

Kui lennuelamus oluline, siis vali Turkish Airlines.

Ma olen seda ka varem kirjutanud, et oluline on reisimise mugavus ehk kiire jõudmine alguspunktist lõpp-punkti ning sama oluline on mugavad ajad. Kell 5 hommikul startida ei tahaks, eriti võõralt maal, nagu ka võõrale maale jõudmine öösel kell 1 pole kõige mugavam. Mingi 7 tundi võin ma vabalt olla söömata ja teenindamata, istmete vahe pole ka oluline. Nagunii selline keskmist kasvu inimene mahub neile ära.

Minu jaoks on vahel lennuelamus tähtis ja Turkish Airlines on kindlasti sarnaste huvidega reisijate jaoks parem valik. Keskmisest lennueinest parem söök turistiklassis, suurel osal Airbusidest Euroopa-sisestel lendudel korralik meelelahutussüsteem, üsna mugavad istmed ja FF-programmi klientidele head boonused lennujaamas (eriti Istanbul Atatürkis).