Norwegiani käsipagas 8 kg

Norwegianiga Dubaisse lennates on käsipagasi lubatud määr 8kg tavapärase 10 kg asemel. Hispaaniasse lennates ei ole kunagi kaalutud ega kontrollitud. Kui rangelt Dubaisse lennates käsipagasi kaalu jälgitakse?

Kui kohver või pagas normaalses moodus siis ei ole kaal probleemiks

Norwegianil vist kõik pagas tavapärasest väiksem? Kuidas lennukid sellel firmal on? Ma ei ole varem Norwegianiga lennanud. Aitäh.

Kasutan ise iga paari kuu tagant nennde teenuseid ja kaalutud pole kordagi. Enamus korrad on pagas ülekaalus olnud. Lennukitel pole häda midagi. Nagu ifa teine odavlende pakkuv ettevõte. Plussiks ehk pardal pakutav wifi (enamus lendudel ).

Tänud! Lennukitel pole tõesti häda midagi. Seljatoed käivad alla ja jalgadel normaalselt ruumi.

Otsisime ise sama varianti, kuid lõpuks ostsin Tallinnast läbi Moskva Aeroflotiga, pagas ja toit hinnas, Tallinnast algusega võitu ei tulnud ka.

Kust Sa peale lähed? Helsinkist?Aasta tagasi sõitsin Norwegianiga Dubaisse ,kuigi mul oli ka registreeritud pagas olemas. Helsinkis on iseteeninduskassad,kus annad ise nii suure pagasi ära, kui teed ka cheki automaadis ise. Kedagi ei huvita, kui raske kotiga sa sisse matkad.

Alustangi Helsingist. Ise arvan ka, kui pagas mõõdus, vaevalt keegi kaaluma hakkab. Lihtsalt arusaamatu, miks Dubaisse lennates lubatud määr väiksem.