trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

On keegi Certific testiga Türki lennanud Turkish ga? Kas sobis?

Meie kasutasime Etisalat- 2 GB, 30 min kõneaega, 49 AED. Meile piisas 10 päevaks. Lennujaamas putka olemas

Soovitan lugeda sama teemat Tripadviserist. Vahelejäämisel väga kurvad tagajärjed. Karistuseks võib olla reaalne vangistus. Näiteks kodeiini sisaldavad ravimid keelatud. Valuvaigistid apteegis müügil. Milleks neid kaasa vedada?

Dubaisse sisenemiseks vajalik neg. test. Vaktsineerimine ja läbipõdemine ei huvita kedagi v.a. Expo, kuhu pääsed kas vakts.passi v neg. PCR testiga.

Eile tulime Finnairiga DXB- HEL- TLL ja PCR testi vaja pole.

Ei leia kuskilt sellist infot, et Eestisse sisenemiseks oleks vajalik PCR test või vakts.pass.

Samas pole kuskil mujal sellist tingimust näinud, et test peab olema tehtud in departure country, mis antud juhul on Tallinn. See, kas oled testi varem kasutanud või mitte on tõesti ebaoluline.

COVID‑19 RT‑PCR test certificates must be issued by an authorised facility in the passenger's departure country. Certificates that have already been presented for travel to another destination can't be used for re‑entry even if they are still within the validity period.

Mina ei riskiks. Test peab olema tehtud riigis, kust reis algab. Arvatavasti tähendab see, kust lennukile lähed.

Endal sama olukord ja tulen Eestisse 2 päeva varem, et seal testi jõuaks teha

Novatoursilt laekus kogu ettemakstud summa paar päeva tagasi. Avaldus sai tehtud aprilli lõpus

On kellelgi õnnestunud reisibüroolt juba makstud raha tagasi  saada kui reis tühistatud?

Dubai FrameJBRDubai MarinaGlobal villageAl SeefRiverlandMadinat JumeirahFestival CityBurj Al ArabMiracle GardenAtlantis the Palm

https://www.novarentacar.hrRentisime Trogiris aasta tagasi sellest firmast. Neil esindus Dubrovnikus ka. Võtsime täiskindlustuse ja kaardilt ei broneeritud midagi. Saime hakkama deebetkaardiga. See firma sai valitud just heade arvustuste pärast. 

Lennujaamas saab raha vahetada väga hea kursiga, kui minna Level B1 asuvasse raudteejaama. Novembris oli seal parim kurss, mida kogu reisi ajal leida õnnestus.....Once you’re in the Arrivals hall, follow the signs for the Airport rail link and take the elevator down to Level B1 of the terminal.  Then walk to the station.  There’s an invisible dividing line between airport property and that of the State Railway of Thailand.  Once you cross this line you get better rates.  Head down the slight slope to the ticket machines for the trains and you’ll see  a cluster of currency exchanges, including a Super Rich branch, on the left.  Check their rates and you’ll see they are way better than those under 100 metres away on airport 

Otse "tempel passi" järjekorda.

Käisime esmalt Krk-s ja paar päeva hiljem Plitvices. Meile meeldis Krk rohkem. Majutuse omanik laitis kohe meie mõtte maha Splitist Plitvicesse sõita. Sõit pikk ja väsitav ja kui Krk-s käidud, siis sellest täitsa piisab. Krk oli üks väheseid kohti, mis Horvaatias üldse muljet avaldas.

Skradinist Lozovaci ei oska öelda, aga Lozovacist minu arvates maksis küll midagi, kuigi me ise ei sõitnud. Meile soovitati siseneda Lozovacist, kui tahad vähese ajaga näha võimalikult palju.

Meie alustasime Lozovacist.. 2-3 tundi piisav rahulikus tempos jalutamiseks. Näeb ära parima (kosed)), mis pargil pakkuda ja pole vaja võtta lisaks paaditrippe mis lisatasu eest. Sisenedes näiteks Skradinist tuleks võtta lisaks paaditripp Lozovaci koskede juurde. Kui olete autoga, võite kogu pargi läbi käia sisenedes eri väravatest. Meie sõitsime veel Roški slap i, kus sai ronida kõrge mäe otsa ja nautida vapustavat vaadet. Lastele vast liiga ränk ja ausalt öeldes peale Lozovaci ei avaldanud erilist muljet

Olen kasutanud HelleHollist Malagas ja Centaurot Alicantes. Mõlemast võtsime täiskasko, täiesti muretu ja ilma broneeringuta. Autod uued ja korralikud. 

Mittemeeldimise põhjuseks ei pea kindlasti olema tegemata kodutöö. Tore, et inimene avaldas arvamust ja kahju kui see osadele ei meeldi. Ei ole ka minu tutvusringkonnas inimest, kes Balist vasikavaimustuses oleks. Konkreetset põhjust ei oskagi esile tuua. Samas Filipiinide kohta analoogne teema ja kedagi ei löödud risti, kui midagi negatiivset ütles. Erinevalt Balist, meeldisid mulle Filipiinid väga, kuigi ei oodanud sealt kuigi palju. Baliga oli just vastupidi. Ootused olid kõrged, aga reaalsus paraku pettumus.

Jäi meilegi arusaamatuks, mis on Balil sellist, et sinna tagasi peaks tahtma. Meeletu ülerahvastatus, punktist A punkti B jõudmine võtab tohutult palju aega, toit vilets ( võrrreldes Taiga), rannad keskpärased.....Jäime reisiga väga rahule, aga tagasi küll ei kipu.

Alustangi Helsingist. Ise arvan ka, kui pagas mõõdus, vaevalt keegi kaaluma hakkab. Lihtsalt arusaamatu, miks Dubaisse lennates lubatud määr väiksem.

Tänud! Lennukitel pole tõesti häda midagi. Seljatoed käivad alla ja jalgadel normaalselt ruumi.