Viimased kommentaarid

Novatoursilt laekus kogu ettemakstud summa paar päeva tagasi. Avaldus sai tehtud aprilli lõpus

On kellelgi õnnestunud reisibüroolt juba makstud raha tagasi  saada kui reis tühistatud?

Dubai FrameJBRDubai MarinaGlobal villageAl SeefRiverlandMadinat JumeirahFestival CityBurj Al ArabMiracle GardenAtlantis the Palm

https://www.novarentacar.hrRentisime Trogiris aasta tagasi sellest firmast. Neil esindus Dubrovnikus ka. Võtsime täiskindlustuse ja kaardilt ei broneeritud midagi. Saime hakkama deebetkaardiga. See firma sai valitud just heade arvustuste pärast. 

Lennujaamas saab raha vahetada väga hea kursiga, kui minna Level B1 asuvasse raudteejaama. Novembris oli seal parim kurss, mida kogu reisi ajal leida õnnestus.....Once you’re in the Arrivals hall, follow the signs for the Airport rail link and take the elevator down to Level B1 of the terminal.  Then walk to the station.  There’s an invisible dividing line between airport property and that of the State Railway of Thailand.  Once you cross this line you get better rates.  Head down the slight slope to the ticket machines for the trains and you’ll see  a cluster of currency exchanges, including a Super Rich branch, on the left.  Check their rates and you’ll see they are way better than those under 100 metres away on airport 

Otse "tempel passi" järjekorda.

Käisime esmalt Krk-s ja paar päeva hiljem Plitvices. Meile meeldis Krk rohkem. Majutuse omanik laitis kohe meie mõtte maha Splitist Plitvicesse sõita. Sõit pikk ja väsitav ja kui Krk-s käidud, siis sellest täitsa piisab. Krk oli üks väheseid kohti, mis Horvaatias üldse muljet avaldas.

Skradinist Lozovaci ei oska öelda, aga Lozovacist minu arvates maksis küll midagi, kuigi me ise ei sõitnud. Meile soovitati siseneda Lozovacist, kui tahad vähese ajaga näha võimalikult palju.

Meie alustasime Lozovacist.. 2-3 tundi piisav rahulikus tempos jalutamiseks. Näeb ära parima (kosed)), mis pargil pakkuda ja pole vaja võtta lisaks paaditrippe mis lisatasu eest. Sisenedes näiteks Skradinist tuleks võtta lisaks paaditripp Lozovaci koskede juurde. Kui olete autoga, võite kogu pargi läbi käia sisenedes eri väravatest. Meie sõitsime veel Roški slap i, kus sai ronida kõrge mäe otsa ja nautida vapustavat vaadet. Lastele vast liiga ränk ja ausalt öeldes peale Lozovaci ei avaldanud erilist muljet

Olen kasutanud HelleHollist Malagas ja Centaurot Alicantes. Mõlemast võtsime täiskasko, täiesti muretu ja ilma broneeringuta. Autod uued ja korralikud. 

Mittemeeldimise põhjuseks ei pea kindlasti olema tegemata kodutöö. Tore, et inimene avaldas arvamust ja kahju kui see osadele ei meeldi. Ei ole ka minu tutvusringkonnas inimest, kes Balist vasikavaimustuses oleks. Konkreetset põhjust ei oskagi esile tuua. Samas Filipiinide kohta analoogne teema ja kedagi ei löödud risti, kui midagi negatiivset ütles. Erinevalt Balist, meeldisid mulle Filipiinid väga, kuigi ei oodanud sealt kuigi palju. Baliga oli just vastupidi. Ootused olid kõrged, aga reaalsus paraku pettumus.

Jäi meilegi arusaamatuks, mis on Balil sellist, et sinna tagasi peaks tahtma. Meeletu ülerahvastatus, punktist A punkti B jõudmine võtab tohutult palju aega, toit vilets ( võrrreldes Taiga), rannad keskpärased.....Jäime reisiga väga rahule, aga tagasi küll ei kipu.

Alustangi Helsingist. Ise arvan ka, kui pagas mõõdus, vaevalt keegi kaaluma hakkab. Lihtsalt arusaamatu, miks Dubaisse lennates lubatud määr väiksem.

Tänud! Lennukitel pole tõesti häda midagi. Seljatoed käivad alla ja jalgadel normaalselt ruumi.

Port Barton tõeliselt armas kohake, kuhu turistide massid pole veel jõudnud. El Nido välistaks. Kole ja ülerahvastatud.

Rannad Filipiinidel tunduvalt ilusamad kui Balil. Sinna läheks tagasi aga Balile mitte. Gilide rannad olid küll ilusad, aga vesi vaevu põlvini ja põhi koralle täis.

Mõned päevad tagasi oli El Nidos vahelduv pilvisus, vihma sadas kolme päeva jooksul ainult üks kord ja sedagi mõni minut. Probleemiks on aga suur tuul. Kellel plaanis liikuda El Nido-Coron või vastupidi peab arvestama, et veeliiklust pole toimunud juba mitu päeva. Nii aeglane paat kui fastferry on reisid tühistanud.

Tänud vastajatele! Saatsin kirja Booking.com-le edasi. Broneering tuleb nagunii tühistada, kuna 2,5 kuud varem pole mul mingit tahtmist ettemaksu tasuda. Ausalt öeldes on mul ka varem Booking.com broneeringutega igasuguseid jamasid olnud. Aasta alguses broneerisime hotelli sooduspakkumisega. Tegemist pidi olema deluxe toaga, kus kööginurk, elutuba, magamistuba ja rõdu. Hotellis selgus, et sellise hinnaga nad küll seda tuba meile anda ei saa, kuna tuba maksab u 3x rohkem kui meie pidime maksma. Selle raha eest pakuti väikest uberikku, kuhu oli raske kottidega sissegi mahtuda, rääkimata rõdust või elutoast. Keeldusime sellesse tuppa minemast ja helistasime Booking.com-i. Ega me lõpuni õieti aru ei saanudki kelle süü see oli, kuid seda tuba me ei saanud ja olime sunnitud teise hotelli kolima. Samas oli see deluxe tuba sel hetkel Booking.com-s sama hinnaga üleval....u 3x odavamalt. Hotelli töötajad pööritasid silmi ja ei saanud aru, kuidas selline asi võmalik on. Paar aastat tagasi oli veel üks analoogne juhus, kui hotelli sisse registreerides keelduti broneeringus olnud hinnast Tundub, et parem on Booking.com teenustest hoiduda.

Kiri tuli booking.com kaudu majutusasutuse poolt. Tingimustes kirjas, et tasumine hotellis.

Broneerisin hotelli veebruari keskpaigaks tasuta tühistamisega. Päev hiljem sain alljärgneva kirja majutusasutuselt.......

Unfortunately we have had an abnormal level of "No Shows" from Booking.com, as we are a small family business a "No Show" has a major impact on us. To confirm your booking we require payment in advance. We can send a Pay Pal invoice that is payable by credit card. If you decide not to make a payment we will have a room for you but it may not be the one you booked, I hope you understand our predicament. If you name: Maricris Cabadin Villapando, account number 2499056713. Branch; Coron Town, Palawan We give a full refund, less charges for cancellations made more than 30 days from the date of arrival, all other refunds depend on the re-booking of your room. Cheers Kevin & Grace Majutusasutusele vastuse saatmiseks vastake palun sellele e-kirjale. Miks ma selle teate sain? See teade on sobimatu või sisaldab spämmi © Autoriõigus Booking.com 2015 Selle e-kirja saatis Booking.com

On keegi samasuguse olukorraga kokku puutunud? Kindlasti pole ma huvitatud 2,5 kuud varem ettemaksu tasuma, mistõttu saigi valitud hotell tasuta tühistamisega.

Palun vana tagasi :) Vanal lehel oli võimaluk hetkega hoomata kas on midagi uut ja huvipakkuvat.

Käisime selle aasta veebruaris. Hotellid, 3 päevatrippi taksoga, kiirpaat Gilile ja tagasi, 2 söögikorda päevas, massaažid, templite külastused- kokku 20 ööd u 500 eur inimene. Hotellid olid 20-25 eur öö. Parimad ja odavaimad söögid ööturul. Takso 30-40 eur päev. Kiirpaat Gilile koos transfeeriga 40 eur.

Jaanika30, mis mõttes selge see, et keegi mu kaardilt raha ei võtnud? Agoda just nimelt "võtab", ehk siis märgitud kuupäeval läheb summa kaardilt maha. Eeldasin, et Booking teeb sama, kuna nii oli must-valgel broneeringus kirjas.