Nuweiba

Tere Kas keegi on minemas Nuweibasse 15 novembril?

Meil minek 18. nov. Nuweibast nõks eemal asuvasse Elaria Beach Resort ****+ hotelli. Ainuke puuduv info on see hotell. Kodulehel neil suht vähe infot. Ei leia ka tripist selle kohta midagi erilist. Pakkumised algasid juba okt. aga siiani pole seda hotelli keegi kirjeldanud. Oleks väga suur tahtmine enne minekut selle hotelli kohta mõningaid lugusi kuulda, et kuidas on.

Ok me ka sinna seega mõned päevad varem teadmatusse:) Otsisin ka infi aga jah.. Igatahes siis on lootust veel eestlaseid kohata hehe

Hotelli pilte ja tutvustust vaadates tundub norm. Kes teab mis tegelikkuses ees ootab? See peaks suht uus, nii 2-3 aastane, hotell olema ja sellega seoses võib haljastus na niru olla, aga loodame parimat ja kui ei ole parim siis pole kah hullu midagi. Piraat eks seal siis kohtume:) Ajage teie 18 nov'ks eestlaste suhted hotelli personaliga heaks, siis meil kah lihtsam siseneda:))

Jah hotell on uus ja tundub norm aga jah eks me üritame siis suhted soojana hoida et teil oleks parem irw. Aga lahe oleks ka teid kohtuda seal.

Heia reisirahvas. Mina leidsin selle hotelli kohta infi top toursi pakkumistest. Seal pildid ja jutt juures. Tundub ok koht olevat-hotell, ma mõtlen. Loodame, et muu kah. Ka meie läheme 18 november. Nuweibas kohtume.

Olen samuti 15ndal mineja. Meid on pisut rohkem. Hotellil endal koduleht lausa olemas: http://elariaresort.com/index.htm

Igaljuhul loodame, et ei peatu seal lärmakaid ja peolembelisi eestlasi, vaid saab rahulikult vaikselt puhata ning ei pea eestlaste üle häbi tundma.

No see oleks vägagi imelik kui hotellil oma kodulehtegi ei oleks. Asi selles ju algusest peale ongi, et seal vähe infot. Loomulikult on põhiasjad kirjas ja mõned ilusamad pildid kah. No googles leiab sellest hotellist veel midagi juurde, aga reaalselt käinutelt komentaare väga vähe. Ei ole pahur:)), kuigi nii võib tunduda.

seal Nuweibas kedagi veel on lootust kohata? Ise lähen kah 18.nov. :-) Ega eriti küll ei rõõmusta, et kohe nii kole palju kaasmaalasi sinna koguneb..

Oled asjast valesti aru saanud, Otseloomulikult sõidad sa sinna üksinda. Kogu lennuk ja egiptus on sinu päralt.

Seoses toimunud terrorirünnakutega Egiptuses, on Nuweiba sisuliselt väljasurnud. Enamik turistide jaoks mõeldud ehitiste ehitamine on peatunud, ning turiste ennast on seal üsna vähe. Ilusad suured peaaegu tühjad tänavad. Nuweibas saab kohata küll palju rekkaid, kuna sealt läheb praam Saudi Araabiasse. Seega kes sinna lähevad, ei pea kartma turistide lärmakat kooslust. Väga vaikne

Egiptuse omapära ongi see, et kõikjal on poolikud ehitused - kogu maa on nagu ehitusplats. Nuweiba on vaiksem kui Sharm, seda küll, aga ehitiste poolikuna hoidmine on sealgi IN ja kui mõelda, et Kairos pole enamusel majadel akendel klaasegi ees (no soe ka ja kokkuhoid), siis see on vist rahvuslik omapära seal ja ka maksudega kuidagi seotud (soodsam elada kui valmis ehitises). Nuweibast on mul parimad muljed, Sharmist kõige igavamad, v.a meri, Hurghada on seal kusagil keskel. Nüüd plaanin Taba või Dahabi reisi, mõtlen veel.

Kas keegi on juba seal Elaria Beach Resort hotellis käinud ja tagasi tulnud? Sooviks kah selle kohta infot, kuna ka plaan sinna minna.

on neile, kes armastavad vaikust ja rahulikku puhkust. Areneb aga tasapisi edasi seegi koht. Aina rohkem on sinna kolinud eurooplasi, kes üritavad oma ettevõtlust ja äri korraldada. Neile aga, kes möllu ja pidusid oma puhkuselt ootavad- pole mõtet Nuweibasse minna.

Kuidas nad seda põhjendasid? kas lennukis pole kohti või hotellis?

Põhjendasid et hotellis ei ole kohti, kuigi saatsid kinnituse et kõik on koras.

Noh paraku selles pole Top Tours süüdi, vaid hotellid, kes bronnivad kohti yle. Sain ise samasuguse kõne täna. Kuid pakuti Taba ning paremaid võimalusi. Ei näe põhjust kurtmiseks:-)

Noh paraku ma ei kurdaks kui mul poleks aastast last aga 5 tundi lennusõitu ja 4 tundi bussisõitu ei ole normaalne väiksele lapsele, meile pakuti ka Tabat ja Dahabi.

No Tabasse jah 4 h bussisõitu mis on ikka väikse lapsega päris pikk. Kui ennem olid nõus Nuweibasse 2h sõitma siis Dahabi on ju Sharmile lähemal kui Nuweiba ja sinna vaid 1h sõitu.

Dahabi Hiltonit. Very nice place.

Kas keegi lähipäevil Nuweibasse tuleja võiks tuua paar pakki mõnd rukki-terealeiba ja mõne karbi kilu ja sprotte? Kui jah siis kohapeal palun saata e-mail andresrand@europe.com ja öelda kuhu ning mis kell heale kraamile järele tulla. Ja ehk saame ka vaevatasu osas kaubale.