NV reis kahele Eestis!

Sooviks minna koos oma kallimaga lühikesele nädalavahetuse reisile Eestis. Palun soovitage mõnda ilusat Eestimaa paika, kus saab oma armsamaga nii puhata kui ka teha midagi põnevat, mida igapäev ei tee. Kuna meil on suht last minute, siis näiteks Hiiumaale, kuhu me minna tahtsimegi, minna ei saa, kuna praamikohad välja müüdud.

Ehk täpsustad, mida te iga päev ei tee? Mõtled näiteks telkimist?

Telkida me vast ei tahaks. Pigem oleksime kuskil hotellis. Korra mõtlesin isegi Rakvere peale, seal on see Spa (aga ööbimine seal on liiga kallis), et oleksime paar tundi seal ja siis põrutaks kuskile edasi. Samas mu partner mainis midagi, et võiks sõita ringi kuskil ATVdega (nagu mees ikka) või proovida midagi ekstreemset/sportlikku teha.

See, et praamibronnid on välja müüdud, ei tähenda, et saartele sel ajal üldse ei saa. On ka nn elav järjekord.

Hiiumaale tegelikult oleks saanud küll, aga pühap poleks saanud tagasi. Seal pidid olema ratsapäevad ja kuna esmasp on varakult tööpäev, siis ei saa ka väga riskida. tegelikult tahatsime Ürgmeest vaatama minna, aga siis mõtlesimegi, et võiks mujale minna. Eestis toredaid kohti veel. Hiiumaa jääb tulevikku.

Võib sobida küll, olen ka ise sellepeale mõelnud. Loodan siit veel variante leida, et siis teha lõplik otsus.
:)

Kas keegi on käinud ka Rakvere Spa-s?

Vaata, SPA- dega on selline lugu, et seal te ei saa piisavalt palju koos aega viita, kuna protseduurid juba erinevad. Ilmtõenäoline, et saate alles õhtul kokku.

Mina julgeksin veel soovitada Narva-Jõesuud.

Viljandi! Näiteks on siin Peetrimõisa villa, kus on ka spaaprotseduurid olemas, ja Grand Hotel, kus on saunad ja spaa jms. Protseduure on mitmeid selliseid, mida saab ka kahekesi teha.
Viljandi lähedal on Võrtsjärv ja selle ümber on üks ATV-matkade korraldaja ka. Tasub käia ka Olustveres, Soomaal (seal saaks kanuutada näiteks), neid kohti siin ümbruses jätkub. Viljandis on ka väga hea turismiinfopunkt, annavad nõu.

Öömaju on ka suures valikus ja erineva hinnaga.

Vt. www.viljandi.ee

Kultuuri poole pealt:

http://www.kultuuri.net/n/viljandi/

NB! On Unustatud mõisade külastuspäev, just sel laupäeval, ja Viljandi ümbruses on neid mitu ilusat. Heimtalit, Olustveret ja Kõput näiteks soovitaksin. Tehakse ekskursiooni, räägitakse ajaloost, pakutakse kohvi ja küpsetisi jne. Avatud mõisasid on muidugi üle Eesti, kuhu te ka ei otsustaks minna.

Head puhkust!

Aitäh kõigile :) Sellest on olnud abi!