NY Newark Liberty Intl. lennujaamast Manhattan

Tere. Tahaksime minna Newark lennujaamast Manhattan Harlemi piirkonda neljakesi.
Leidsin http://www.supershuttle.com päringut tehes, et kui tellin Shared Ride Van lennujaamast Manhattan piirkonda 10027 (Harlem), siis esimene sõitja maksab $28 ja järgmine $10. Loogika ütleb, et kokku 4 inimest maksaks $58. Kas on see nii?. Samas uurisin ka sealt lennujaamast väljuvat ühistransporti. Saaksin tulla Airtrain´iga Penn Stationisse ja maksaks $15 ühele + siis metroopilet. Kulukam ja tülikam kui "super shuttlet" kasutada. Kas keegi oskaks soovitada veel mingeid võimalusi, mis ei läheks eriti kalliks, aga poleks ka hullult keeruline.

A ja B terminali eest läheb ka buss Manhattanile ja peatub Madame Toussou muuseumi lädedal. Lähed terminalist välja ja üle tee on bussipeatus. 15taala sõit ja pileti saab osta bussist(mitte bussijuhi käest vaid teie juurde tullakse ise). Kui ei leia siis küsige lennujaama infost kus kohast täpsemalt see bussipeatus asub või minge siltide järgi. Sõit kestus ca 30 minutit aga oleneb kõik liiklusest. http://www.coachusa.com/olympia/

Tead sa ma võin ainult vihje anda sest kõiki fakte ei tea, aga just täna rääkisin ühe kohaliku prouaga Newarki lennujaamas juttu ja ta ütles,et ta tuli Manhattanilt shutteliga 10 dollari eest Newarki. See peaks ju teistpidi ka toimima või mis? pole just päris abiks, aga äkki saad uurida ja tulebki odavam kui 28+10 :)