odavad söögikohad Berliinis

Kes oskab odavaid söögikohti soovitada Berliinis,kus kõhu täis saaks.

Ühte kohta konkreetselt ei oskagi soovitada, aga nt Prenzlauer Bergil U-Bahn Eberswalder Strasse läheduses on palju kohti, samuti metrooga üks peatus edasi Seenefelder Platzi ümbruses. Samuti vöib vaadata Kreuzbergi ja Friedrichscheini, U-Bahni peatused vastavalt siis Cottbusser Tor ja Warschauer Strasse.

0
0

Kui Sa muuseumi-sorti oled, siis nendes asutustes on tavaliselt peale kohviku ka söökla-laadsed kohad. Ja sisse peaks saama ka ilma piletita.

0
0

suurtes kaubanduskeskustes on odavamad söögikohad, seal saab prae nii 6-7 eur. muidu on ikka kallimad.

0
0

Minule kui aeg-ajalt Berliini juhtuvale inimesele on jäänud mulje, et kõige odavamalt saab kõhu täis türklaste juures erinevaid dönereid süües (ca 2,5-3EUR). Teine odav lahendus (mis Saksas ka populaarne tundub olevat) on poole-kana praed e ca 4-5EURi eest saab pool grillkana ja hunniku friikartuleid. See, kas see maitsev on omaette küsimus, aga odavalt saab kõhu täis küll. Seda pakuvad nii türklased kui ka suuremad kaubanduskeskused.

0
0

Siin juba soovitatud Kreuzberg ja Cottbuser Tor. 3 EURi eest sai kõvasti süüa. Muuseumides on kallimat klassi söögikohad. 6-7 EURiga saab päris peene restorani, saab nii süüa kui klaasi veini või suure õlle.

0
0

Kõhu saab enamgi kui täis india restoranides. Nt restoran Anand pakub esmaspäevast reedeni ja pühapäeval kella 16ni all-you-can-eat buffeed 6.50 tööpäeviti ja 5.90 pühapäeviti. Anand asub kohe Friedrichstr u-/s-peatuse juures, Albrechtstr 12. Söök on täitsa hea, pakutakse nii lammast, kana, vege, külma kui ka magusaid asju. Sinna juurde veel riis, nuudlid, pakorad, papadam. Ja seda kõike 6.50 eest. Jook tuleb vaid juurde osta.

0
0

Kõige kavalam on üles otsida üliõpilassööklad (Mensa). 3-5 EURi eest sai VÄGA palju süüa, üliõpilasena sai veel 1 EUR alet. Ise sõin mõnel päeval vaid 1.45 eest (näiteks supp + 2 lisandit)

0
0

Kui kebab meeldib, siis parimat saab teletorni juures olevast putkast (1.99 eur). Teletorn on Alexanderplatzi juures.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased