Odavaim võimalik transport suvel Egiptusesse

Jätkame uues teemas, vana leiab siit: http://trip.ee/node/17389

1
234

Muud Egiptuse teemad lähevad nüüd arvatavasti suvepuhkusele, viimased olijad naasevad nädalalõpus ja siitkandist lennukinina enne oktoobrit enam Egipti poole suunda võta. Mul tuli meelde üks tore lennupiletite pakkumine, mis paraku kehtis vaid nüüdsama kevadel, aga ei mäleta, kelle pakkumine see oli - Alexandriasse ja Kairosse jne 4-5 tuhat edasi-tagasi. Hoiaks silma peal, äkki tuleb veel midagi sellist toredat suvepoole kui puhkuse ajal niru vihmane jahe ilm peaks trehvama, siis oleks mõnus suund kuumusesse võtta:D. Ja huvitav, mis sest Riia regulaarlennust saab või ei saa:D. Eks antagu siia teada kui mingit uudist kuuldub;).

0
0

Mitteametlikel andmetel läheb start Egiptimaale lahti juba keset septembrit (13.09 Tallinnast). Eks vaatame, kas külajutud ka paika peavad. ;) Vaata Ubin Reisieksperdi ja Matkapunkti kodukat, seal tilgub vahetevahel häid pakkumisi Kairosse.

0
0

Tere, sõidan suvel Egiptusesse. Tagasilennu piletit ei soetanud veel. Loen netist, et tsarterlendude puhul võidakse lennujaamas küsida tagasisõidu piletit. Kas keegi omab sarnase situatsiooniga kokkupuudet, ja kas nad tõesti võivad tagasi saata kui on vaid ostetud ühe otsa lend?

0
0

Ühinen Sinu küsimusega, kes kogenumad palun vastake, kas on probleemi kui lähed ühe otsa piletiga? Reiti, kui see saladus ei ole, kust pileti muretsesid, mis marsruuti kasutad ja palju maksis? (Pakutakse ikka väga erinevate hindadega:)

0
0

Easyjetiga Inglismaalt, kuna peatun mõne päeva Inglismaal. Inglismaalt pilet ~3900. Tallinn-London ~1900 krooni. Kui ainult sihiks Egiptus, siis arvan, et leiab parema variandi.

0
0

Re2T - millal ise muidu sõidad ja kuhu?

0
0

Piletite otsimise asemel võib osta ka Läti-Leedu allahinnatud pakettreis, nädalajagu hotelli teenuseid kasutada ja päras soovitud suunas edasi rännata. Tagasitulekuks samuti pakett osta, selleks tuleks kohapeal internetis allahindlusi jälgida.

0
0

Reiti-plaan sept okt Hurghadasse minna kuskil kuuks ajaks. Jah, olen kaalunud ka paketiostmist, täpselt nagu Kylm soovitab, hea onne korral tuleb soodsaim variant nii.

0
0

Riiast lennupilet Hurghadasse edasi-tagasi umbes 5000, kuuks ajaks suht norm hind. Paketikatega on see häda, et üksi minnes muudkui pleki ühese lisatasu.

0
0

Võta üürikas Ubin! ;)

0
0

Ei võta mina midagi:P ja kuuks ajaks kah kuhugi ei lähe, tuterdan siin ja seal veidi ringi, nii on mõtekam võtta hotellituba hommikusöögiga 80 naela eest (nii Kairos kui Hurghadas saab sellise hinnaga ja võib allagi kaubelda) kui üürikas 100 eest(päevakaupa võttes on taks ikkagi reeglina selline). Ja ei pea kuskil kokku leppima, kus kui kaua olla tahan, tulen ja lähen nigu isu on:). Head suvereisi kõigile, ise jätan vahele sedapuhku. PS Otse loomulikult kuuks ajaks minejad võtavad üürika kui neil just isiklikku majakest seal pole.

0
0

Kas sa oleksid nii tore ja lisaksid mõne lingi, kust ca 5 000 eest edasi-tagasi Riia pileteid saadaval võib olla? Leheküljed, kus ise seni uurinud pakuvad ca 10 000 edasi-tagasi, kui kohapela tahad ca 1 kuu olla. Tänud ette:)

0
0

Mine bookinghouse kodulehele ja sisesta alguspunkt Riia ja sihtpunkt Hurgada. Alates kuskil oktoobri lõpust ja muidugi kui paned alguspäeva teisipäevase päeva peale - on hind soodsam. Kuigi hinnad tõusevad igal nädalal. Aprilli algul oli sama pilet kuskil 4770.- ja nüüd juba 5479.- Ja muidugi mõni reisibüroo aitab sind kindlasti, nagu näiteks Goadventure, aga siis lisandub natukene teenustasu , kusagil 60.-80. krooni. See on edasi-tagasi lennupilet.

0
0

Kui sa mulle miski hää hinnaga pileti välja ajaks (nädalaks, lennust piisab), siis ma võin minna augustis:D, saaks ramadani erimaiuseid hankida:D.

0
0

Vaata oma posti, ramadanini 10 päeva veel:P

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased