Odavaim võimalik transport suvel Egiptusesse

Jätkame uues teemas, vana leiab siit: http://trip.ee/node/17389

Muud Egiptuse teemad lähevad nüüd arvatavasti suvepuhkusele, viimased olijad naasevad nädalalõpus ja siitkandist lennukinina enne oktoobrit enam Egipti poole suunda võta. Mul tuli meelde üks tore lennupiletite pakkumine, mis paraku kehtis vaid nüüdsama kevadel, aga ei mäleta, kelle pakkumine see oli - Alexandriasse ja Kairosse jne 4-5 tuhat edasi-tagasi. Hoiaks silma peal, äkki tuleb veel midagi sellist toredat suvepoole kui puhkuse ajal niru vihmane jahe ilm peaks trehvama, siis oleks mõnus suund kuumusesse võtta:D. Ja huvitav, mis sest Riia regulaarlennust saab või ei saa:D. Eks antagu siia teada kui mingit uudist kuuldub;).

Mitteametlikel andmetel läheb start Egiptimaale lahti juba keset septembrit (13.09 Tallinnast). Eks vaatame, kas külajutud ka paika peavad.
;)
Vaata Ubin Reisieksperdi ja Matkapunkti kodukat, seal tilgub vahetevahel häid pakkumisi Kairosse.

Tere, sõidan suvel Egiptusesse. Tagasilennu piletit ei soetanud veel. Loen netist, et tsarterlendude puhul võidakse lennujaamas küsida tagasisõidu piletit. Kas keegi omab sarnase situatsiooniga kokkupuudet, ja kas nad tõesti võivad tagasi saata kui on vaid ostetud ühe otsa lend?

Ühinen Sinu küsimusega, kes kogenumad palun vastake, kas on probleemi kui lähed ühe otsa piletiga? Reiti, kui see saladus ei ole, kust pileti muretsesid, mis marsruuti kasutad ja palju maksis? (Pakutakse ikka väga erinevate hindadega:)

Easyjetiga Inglismaalt, kuna peatun mõne päeva Inglismaal. Inglismaalt pilet ~3900. Tallinn-London ~1900 krooni. Kui ainult sihiks Egiptus, siis arvan, et leiab parema variandi.

Re2T - millal ise muidu sõidad ja kuhu?

Piletite otsimise asemel võib osta ka Läti-Leedu allahinnatud pakettreis, nädalajagu hotelli teenuseid kasutada ja päras soovitud suunas edasi rännata. Tagasitulekuks samuti pakett osta, selleks tuleks kohapeal internetis allahindlusi jälgida.

Reiti-plaan sept okt Hurghadasse minna kuskil kuuks ajaks. Jah, olen kaalunud ka paketiostmist, täpselt nagu Kylm soovitab, hea onne korral tuleb soodsaim variant nii.

Riiast lennupilet Hurghadasse edasi-tagasi umbes 5000, kuuks ajaks suht norm hind. Paketikatega on see häda, et üksi minnes muudkui pleki ühese lisatasu.

Ei võta mina midagi:P ja kuuks ajaks kah kuhugi ei lähe, tuterdan siin ja seal veidi ringi, nii on mõtekam võtta hotellituba hommikusöögiga 80 naela eest (nii Kairos kui Hurghadas saab sellise hinnaga ja võib allagi kaubelda) kui üürikas 100 eest(päevakaupa võttes on taks ikkagi reeglina selline). Ja ei pea kuskil kokku leppima, kus kui kaua olla tahan, tulen ja lähen nigu isu on:). Head suvereisi kõigile, ise jätan vahele sedapuhku.
PS Otse loomulikult kuuks ajaks minejad võtavad üürika kui neil just isiklikku majakest seal pole.

Kas sa oleksid nii tore ja lisaksid mõne lingi, kust ca 5 000 eest edasi-tagasi Riia pileteid saadaval võib olla? Leheküljed, kus ise seni uurinud pakuvad ca 10 000 edasi-tagasi, kui kohapela tahad ca 1 kuu olla.
Tänud ette:)

Mine bookinghouse kodulehele ja sisesta alguspunkt Riia ja sihtpunkt Hurgada. Alates kuskil oktoobri lõpust ja muidugi kui paned alguspäeva teisipäevase päeva peale - on hind soodsam. Kuigi hinnad tõusevad igal nädalal. Aprilli algul oli sama pilet kuskil 4770.- ja nüüd juba 5479.-
Ja muidugi mõni reisibüroo aitab sind kindlasti, nagu näiteks Goadventure, aga siis lisandub natukene teenustasu , kusagil 60.-80. krooni.
See on edasi-tagasi lennupilet.

Kui sa mulle miski hää hinnaga pileti välja ajaks (nädalaks, lennust piisab), siis ma võin minna augustis:D, saaks ramadani erimaiuseid hankida:D.

Vaata oma posti, ramadanini 10 päeva veel:P

Proovin alates eilsest Airbaltic lehelt oktoobriks Riia - Hurghada lendu broneerida, kuid tulutult. Mida ei saa, seda ei saa. Ja kadunud on ka Goadventure suvereiside pakkumiste alt, väljalennud Riiast Hurghadasse. Teab keegi, mis toimub?

Riia on Hurghada liini maha võtnud, mis neil juhtus, ei oska kommenteerida. Ja hinnad polnud neil üldse madalad.
Vilnius lendab.

Huvitab selline asi, et kas keegi teab, mis lennukompaniiga lennutab Novatours reisijaid 2009/2010 aasta hooajal Hurghadasse ja Sharm EL Sheiki?
Lennukompanii kood on ELC.

Kuna vaatamata suurele käibele-kasumile ei oska Airbalticu juhtkond firmat majandada ja lõpetas aasta suurte kahjumitega, on firma sunnitud tõmbama oma liine koomale.

Sh ka Riia-Hurghada - see oli enamjaolt pooltühi.

Tšarterite kohta ei oska midgai öelda.

Ma pidasin silmas just läti teztouri suviseid tšarterreise. Kevadel reklaamiti suurelt välja, aga jaksu jätkus vaid poole suveni. Küll aga lendas Leedust ühe asemel kaks tegijat ja lendavad senini.

Aeroflot avas regulaarlennud Moskva-Hurghada ja Moskva-Sharm. 5 päeva nädalas.

Kuna mina üks tuhapilve ohvriks langenutest ja paraku jäin ilma siitpoolt minevast viimasest Hurghada lennust, siis otsin alternatiive. Et siis lendavad taaskord TezTour ja Novatours Vilniusest. Küll aga ei klapi AirBalticu Vilniusesse mineku lennuajad. Alternatiiv Eurolines'i buss, mis jõuab Vilniusesse kell 6.20 hommikul. Lend aga kell 8. Kas keegi teab, kuidas bussijaamast lennujaama kibekiiresti saaks? Kas see 1h 40 minutit on piisav aeg või peaksin ikkagi muu transpordivahendi peale mõtlema? Ühel aastal kasutasin suvel sama transporti, kuid siis polnud lennule kiiret. Ma ise mäletan vaid niipalju, et bussijaamast lennujaama justkui väga palju maad ei olnud....

Oleks huvitatud, aga kahjuks pole endal aega eriti uurida palju maksab ja kuidas, et kui miskit selgub ehk viitsiksite siia ülesse ka panna miskit infi. Tänud.

Mul ka plaan suvel minna, aga augustis. Pole enne läbi Vilniuse käinud, niiet kõik kasulikud soovitused on oodatud:)

Plaan minna. Kellel sama plaan? Enne pole regulaarlennuga käinud. Palun andke nõu.

Maikuus on näiteks kaheks nädalaks Vilniusest Hurghadasse 2* hotell alla 5000,- eek.
Pange oma reisiagendid tööle!

Tere foorumikad.

Minu küsimus järgmine- nimelt pidin lendama otse Tallinnast Hurghadasse 17 aprillil, kuna aga tuhapilv tegi oma töö ning enne oktoobrit enam otselende ei lähe- Ehk siis kuidas ja mis riigi kaudu oleks kõige mõtekam minna mai kuus, et saada ka otselennule?! Olen aastaid käinud ning nüüd väga vaja mai kuus sinna saada. Ehk oskab keegi nõuandeid anda! Ette tänades ja päikest soovides, siia lörtsisesse kevadisse !

Proovi Vilniuse Tez Touri kaudu.
Sealt saab Hurghadasse. Siit peaksid siis ainult ette võtma bussisõidu Vilniusesse.

http://www.trip.ee/node/51166

Minul on ka plaan sõita Hurghadasse lähikuudel, kes oskab selles vallas kaasa rääkida või soovib ise reisida sinna läbi Vilniuse andke palun teada.

Tere,

Minu sõber tuleb Vilniusest Hurghadasse 03.05 Leedu Nova kaudu. Leedu Nova küll ise piletite müügiga ei tegele, kuid selleks on palju edasimüüjaid, kellelt saab väga häid pakkumisi. On keegi veel sellisel kuupäeval minemas Tallinnast Vilniusesse või tagasi tulemas 10.05.

Lähen Vilniuse kaudu 14.06. Sealt TezTouri tšarter lendab ainult esmaspäeviti. Kes tahab kaasa tulla? Mitmekesi kindlam kohale seigelda.

Plaan siis minna Tallinnast Vilniusesse autoga, et jõuda normaalsel ajal lennujaama ja lennukile ning tagasi samuti Vilniusest Tallinna. Kuupäevadeks 03.05 (Tallinn - Vilnius) ja 17.05 (Vilnius - Tallinn). On kedagi, kes liituks? Saaks jaotada bensiiniraha ja hoiaks aega kokku!

Kas Londoni kaudu pole mugavam kui Vilniusest?

Mina kohal (Hurghadas), lendasin 10. mail. Koik sujus vaga hasti. Eurolines bussiga 6.20 Vilniuse bussijaamas, sealt taksoga lennujaama ja ajaliselt koik klappis.

Kas autoparkla on seal näha lennujaamas lähedal? Endal plaanis minna autoga. Kaua buss sõitis sinna? Kas lennuk oli normaalne? Sai kiiresti piletid kätte ja lennukisse või oli ka passimist? Tänud

Parkla on ikka lähedal. Buss sõitis Pärnust 7h ja 20 min. Tallinnast 2 tundi kauem. Tallinnast start kell 21 ja Pärnust kell 23. Lennuk täiesti tavaline, FlyLal Charters, isegi multifilme näidati. Mingit passimist kyll ei olnud. Lihtsalt check in'i järjekord venis. Aga seetõttu muud ootamist ei olnudki.

Ega juhuslikult loteriimajutusega ei käinud 5*?Tänud

Ei ole just soodsaim variant, kuid suveperioodil kõige mugavam kindlasti - Finnmatkat teeb Helsingist laupäeviti chartereid. Kalliks teeb asja see, et Tallinnast ajaliselt kõige sobivam võimalus Helsingisse saada on Finncommi otselend, mille edasi-tagasi hind on ka pikalt ette broneerides ca 2900.-.
To suurseff - ei käinud 5* loteriiga.

Käidud. Lennuk polnud suurem asi. Süüa ei antud. Sattusime Sun Rise hotelli.

Kes on tulemas Tez touriga suvel Hurghadasse kirjutage kajalt71(ätt)gmail .com.Olen Hurghadas

Lähen Vilniuse kaudu 5. juulil Hurghadasse, Vilniusse on plaan jõuda bussiga, äkki on veel keegi kes on samal kuupäeval minemas . Seltsis oleks segasem. Päiksest teie päeva.

Kas keegi oskab anda head nõu, kuidas oleks juunis-juulis kõige lihtsam ja odavam Sharm El Sheikhi sõita. Läti ja Leedu vist ei lenda?

Kas kellelgi on plaanis minna juunis Vilniuse kaudu Hurghadase? Ja eelnevalt siis bussiga Vilniusesse.

Mina plaanin minna juunis, aga vist St.-Peterburgi kaudu Sharmi kuna Hurghadast edasi Sharmi minek päris keeruline.

Kas keegi juhuslikult plaanib 13.06 Vilniusest lennata Hurghadasse? Bussiajad ei klapi hästi lennuaegadega. Kui keegi laheks oma transpordiga, siis pakuks võimalusel end kaasa üks täiskasvanu koos 7-aastasega.

Suvel lendasin Egipti Praha kaudu, aga sel suvel on Tsehhi õhk lennud Kairosse lõpetanud. Nüüd leidsin variandi Riia-Istanbul-Kairo. Sealt edasi Siinaile Kairost bussiga, 6-8 tundi vahepeatustega ja kohal. Kairost Sharmi käib kiirem ja luksim buss kui minul Nuweibasse, seega ehk saab pisut kiiremini. Sky24-st sain pileti 405 Eur-ga edasi tagasi kuuks ajaks.
See oli minu poolt leitud lendudest peaaegu soodsaim. Oli veel variant samas hinnaklassis Helsinki-Kairo, vahepeatusega Saksamaal, tagasi tulles oli liiga pikk ooteaeg Saksas ja Helsinkist keeruline Tallinnasse saada.
Mingil põhjusel otsustasin Riia kasuks. Saab näha, kas tegin õnnestunud valiku...Soovin teilegi seiklusrõõme.

Kes Hurghadasse suvel soovivad, tasub alati tšekata Soome viimseminuti hindu. Näiteks möödunud nädalavahetusel pakkus Tjäreborg tänasele lennule sellisid piletihindu:
1 nädal 100 eur, 2 nädalat 125 eur.
Selliseid hindu muidugi vaevalt, et enam tuleb ja eks neid pileteid ka oli 1-2 tk max, aga enne lendu saab häid pakkumisi üsna sageli.

Oleksin tänulik, kui keegi oskaks soovitada , kuidas juulis Kairosse kõige mõistlikumalt saaks.

Riia-Istanbul-Kairo, Riia-Varssavi-Kairo. Mida varem osta, seda soodsam hind.

Helsingist
saad ka lennata Sharm el Sheiki. Momendil pakutakse väljalennuga 9 juuli ja 14 päeva hind 560 EUR-sinna sisse kuulub edasi-tagasi lend, hotellikoht ja ka söök. Jälgi Lastminute pakkumisi netis.

Millal täpsemalt soovid lennata ja kui kauaks? To maritar - küsiti ju Kairosse, mitte Sharm el Sheiki ;) Oskar2012 - otsin sulle mõned hinnad välja, annan teada. Juulis muidugi on see tore aeg, et algab ramadaan! Peaks algama 20. juulil ja lõppema 20. augusti paiku. Moslemite jaoks on see imeline aeg, mil õhk on täis ramadaani hõngu ja inimesed on nii head ja ülevad. Lihtsureliku jaoks tähendab see seda, et päevad otsa süüa ei saa (sest pole ju viisakas pugida, kui kõik teised paastuvad).

Riia-Kairo LOT Polish Airlines 428.53€ 19.07.-03.08.2012 on kõige odavam, mis hetkel leidsin.

Suvel Egiptusesse

Kuidas ja kust oleks august/september kõige odavam saada Egiptusesse?

23.08.-05.09.2012 LOT Polish Airlines Tallinn-Kairo-Tallinn (ümberistumisega Varssavis) jätkulennuna 490.96€ oli praegu kõige odavam, mis mina suutsin leida. Sihtkoha ja planeeritud kuupäevade täpsustamine oleks kindlasti otsimise täpsusel veidi abiks ;)

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi