Odavalt Kosile ja tagasi

Tere, Plaan oleks minna mai algul Kosile nii paariks -kolmeks-neljaks päevaks. Sinnasõidu suutsin kokku panna nii, et lennujaamades ööbima ei pea ja päris hea hinnaga (TLL-RIX, RIX-CHA, CHA-KGS)kuid tagasisõidu plaanimisel jäin tõsiselt hätta - need, kes käinud, andke head nõu. Mul pole iseenesest midagi selle vastu kui tõesti PEAB lennujaamas ööbima ja see annab hea hinna, kuid võimalusel muidugi väldiks seda varianti

Tervist!

Saab ka nii, et Ryanairiga sõita kas algusega Riiast (sealt rohkem lende) või Tallinnast Londonisse Stanstedi lennujaama, sealt edasi Kosile. Lende leidub ka läbi Oslo Rygge. Meie mineku marsruut: Riia-London Stansted-Kos (kõik samal päeval), tagasitulek: Kos-Oslo Rygge-Riia, tagasitulles 1 öö Rygge lennujaamas. Kokku maksime piletite eest 111 euri/in, kui aga oleks olnud nõus olema mõlemad ööd lennujaamades, siis oleks saanud 50 euroga edasi-tagasi. Ryanairiga siis see nipp, et ole nutikas ja avatud meelega pileteid otsides :)

Edu ja päikest!

Appi, ma vabandan, alles nüüd märkasin, et tegu on 2012 aasta potitusega, millele vastasin :) Nüüd reis kindlasti tehtud ja arvatavasti häid näpunäiteid juba teistele jagada ;)

Tere!

Sama küsimus, kuidas Kos´ilt soodsalt tagasi saada?

Ryanari´ga võimalik soodsalt Kos´ile lennata Tallinn-Oslo-Kos´i aga tagasilennu odavaid ja mõistlikke variante ei leia, keegi oskab äkki nõu anda.

Ei tea kui mõistlik see ajakulu osas tundub, aga variant on Kos-ilt võtta praam Patrasse ja sealt rongiga Ateena lennujaama kust sõidab nt AirBaltic. Ise olen mõned aastad tagasi vastupidise marsruudi läbinud

Ryanair lendab Kaunasesse näiteks. Sealt võimalik bussiga edasi tulla. Midagi paremat tõesti ilmselt ka välja ei mõtle.