trip-krainetrip-ukraine-dark
Odavalt Küprosele

Vaid sinna, mis lennuliine kasutada? Silma jäi Chech airlines, kas vale valik?

Jah, see peaks olema odavaim variant praegu regulaarlendudest, sest Ryanair ja Easyjet ei lenda sinna, võib olla mõne tšarteriga saab odavamalt

www.bookinghouse.net . Mind on aidanud. Alati proovi ka väljasõiduga Riiast.

Umbes samal hinnatasemel on lennud Poola läbi (lot.com). Tšehhi ailines mulle aga meeldib rohkem, kuna seal on päevased lennud (mitte iga päev), Lot`s ainult sellised, kus saabud kell 2.30 öösel... Samuti on Leedus flylal.com, otselennud Larnaca'sse

Kas yheotsa pilet on t6esti yle 20 000 (eek) v6i sain millesti valesti aru?

Niipalju kui mina vaadanud olen, siis ühe suuna pilet on umbes 6000 krooni. Vaatasin www.bookinghouse.ee

Czech on hind 5000+ oleneb kui kaua ette ostad. Lennuk jõuab Larnacasse 2 ja 3 vahel öösel. Sellel ajal ühistransport ei sõida. Taksoga Nicosiasse 55-70EUR Larnacasse odavam Limassoli kallim ja Paphosesse sõiduks oleks mõtekas oodata hommikust bussi.

Odavaimad hinnad ostes otse Czech Airlinesi kodukalt:

edasi-tagasi TLL-PRG-LCA-PRG-TLL 5446 EEK üks suund TLL-PRG-LCA 5293 EEK üks suund LCA-PRG-TLL 6119 EEK

Oleneb millal täpselt lennata tahad. Estravelshopi ja bookinghouse järgi saab järgmise aasta alguses ka u 4000 eeguga sinna lennata.

kissmyjazz kirjutas valet infot veidi. EasyJet lendab küll Küprosele, Paphose lennujaama nimelt ja seda London Gatwickist. Nii, et Estonian Airiga või EasyJetiga koos kombineerides võib ühe otsa saada isegi ainult u 2500 eest...ainult see nõuab Londonis ööbimist.

Airbaltic Riia- Istanbuli (soodusajal 1 ots ka vaid 50 euri). Tihti on pilet isegi expedia.com s odavam kui Airbalticu kodukal.

Istanbulist làheb mitmeid lende P6hja-Kyprosele, sealt edasi v6ib tervet saart kylastada. Edasi tagasi maksin Istanbulist 120 YTL ehk ligikaudu 60 eurot.

Seega budget missugune! . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Ah unustasin, Riiast s6idab Turkish Airlines ka, hind alati ca 200 euri edasi tagasi. Saab k6vasti syya! :D . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Tere Traini, üritsain seda RIX-LCA lendu leida Turkish Airlinesi lehelt, kuid edutult. Seal ei ole LCA lennujaama valikus antud, kas ma teen midagi valesti?

Muidugi teed valesti sai ju öeldud, et Istanbulist lendab lennuk okupeeritud poolele, ehk Ercani (ECN) aga Turkish ei lenda vist ise vaid lendavad mitmed teised nagu Atlasjet Anadolujet.

Arvan, et vb pead eraldi piletid ostma. Ostad Riia-Ist otsa ja siis eraldi teise lennu. Lisaks Tyrgi 6hule on olemas ka Atlasjet - www.atlasjet.com , vàga normaalne Tyrgi lennufirma, mis s6idab ka IST-ECN.Ma ise ostsin Pegasusega,aga see làheb teisest lennujaamast, see ei ole m6tekas, kui Riiast otse tuled. Et soodsat piletiti saada pead arvatavasti ikka Kyprose Tyrgi poolele s6itma (ECN), mitte LCAsse.

Air Baltic on parim lahendus üldse! Riia - Ateena - Larnaca. Umbes 2800.- eeku peaks minema. Kui õnnestub odavam variant kusagilt välja otsida, siis kindlasti jagage infot.

Mina olen sõitnud üks ots 4015 kr. (lennud Larnaca-Praha-Eesti ja vastupidi) Netilehel www.lendama.ee annab võimaluse leida soodsaimad pileteid... igal päeval erinevad hinnad, et tuleb pilk peal hoida... Minu meelest mugavam, kui sõita vahepeal veel kuhugi Riiga vm...

Kuna on plaan lähiajal Küprosele puhkama sõita, siis uuriks, et läbi millise reisiagentuuri oleks kõige soodsam lennata (või üldse ilma vahendajata). Samamoodi uuriks auto rentimise kohta kohapeal (mõni odavam variant). Kui kellelgi kogemust on, siis võib siin ka infot kohapealsete windsurfi võimaluste kohta jagada.

Kuna ise sõidan 19.aprillil Helsingist, Vanta lennujaamast Küprosele, lend läheb 6.25 ja kohal on 10.40 . Maksma läks reisikindlustus+ pilet 6000kr. Kuna see on ka edasisõidu pilet. Kuna tütar elab ise seal .

Autorendiks soovitan http://www.economycarrentals.com/ - lihtne broneerida, hea teenindus ja nii odavaid hindu pole veel mujal näinud (novembris 2009 pakuti hinda alates 10 EUR päev).

Chech Airlines on Eestist minnes jah mõtekaim variant. Ühe otsa saab ca 3500 krooniga. (Kui oled alla 24 aasta vana vms, see on mingi noorte hind, muidu tuleb naatukene kallim). :)