Öine lend.

Mind huvitab selline asi, et kui tagasilend on öhtul 22:30, nii mida siis teha. Hotellitoa peab vist löunaks ära andma. Endale on alati juhtunud nii meeldivasti, et tagasilennud hommikuti, aga nüüd on jah selline lugu, et alles nii hilja läheb lend.

Nii et kogemust ei ole. Reisikottidega ümber linna ka ei viitsi vist köndida:) Mida olete teinud? . . . Ü ei ole selles foorumis Y! Trip.ee

Kui on paketireis, siis antakse kamba peale tuba, kus kohvreid hoida ja duši all käia saab. Kui aga selles hotellis on vähe selle firma reisijaid, ei pruugita teile tuba sebida. Ise olen pikendanud tuba ja mõnikümmend eurot juurde maksnud, tavaliselt on see võimalik. . . . Pärast kirjavahemärki lüüakse tühik! Trip.ee

0
0

Võimalusi on. Mõnes hotellis on omaette tuba vastuvõtu läheduses, kuhu saab kotid õhtuni jätta. Oleme ka hotelli vastuvõtus viimase päeva arvel teinud täiendava juurdemaksu, ca pool kogu ööpäeva maksumusest. Bussi ja rongijaamades on ka reeglina pakkide hoidlad, kuhu saab oma kodinad jätta.Korra on juhtunud, et pakid olid bussijaamas ja õhtul palusime oma hotellist korra läbi minnes tasu eest dušši all käimise võimalust.

0
0

Tänan sind vastuse eest:)Nüüd tean, mida teha.

0
0

Enamikes hotellides saab klient jätta tasuta oma kohvrid-pakid pakihoidu. Käid käed taskus mööda linna ja tuled enne lennule minekut hotelli kohvri järgi. Ainult kohvri hoidmiseks pole küll mõtet hotellituba raha eest pikendada. Kui hotelli asukoht jääb väga kaugele trajektoorist kesklinn-lennujaam (misiganes huvipunkt-lennujaam), siis tuleb leida tasuline pakkide hoiuruum näiteks bussi-rongi-lennujaamades.

Mõnel pool maailmas saad ka varem ennast lennule registreerida ja kohvri ära anda, näiteks Hongkongis sai hommikul kesklinnas pakid õhtusele lennule registreeritud ja ära antud aga see eeldas muidugi lennujaama mineva rongi piletite ostu.

0
0

Pagasihoid on olemas kõikides vähegi normaalsetes hotellides. Sõltuvalt hotelli tasemest on võimalik, et antakse enne lennujaama minemist üks tuba enda värskendamiseks. Minul on see viimane kogemus Singapurist, et lend läks öösel kell 1 ja õhtul kella 20-22 oli meil oma hotellis tuba, kus saime dushi all käia.

0
0

Mina vötsin loteriimajutuse (loodetavasti tuli öieti kirjutatud:) ). Ei tea hotellist enne, kui paiga peal:( Väga vöimalik, et olen seal hotellis reisigrupist üksi. Isegi loteriimajutusest ei ole örna aimugi. Niipalju, kui internetist olen lugenud.

Noh, vast kuidagi ikka hakkama saan:) Tänan veel kord teid köiki, kes olete viitsinud minule vastata:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased