Ööbimine (1 öö) Crawleys - hind?

Kuna kahe lennu vahele tuleb 21h ja Crawley on London Gatwicki lennujaamast 6 miili kaugusel, siis äkki keegi teab odavaid võimalusi, et seal kuuekesi ööbitud saaks? Hostel, mõni öömaja, keegi tore inimene:)?

Bussitranspordi võimaluse leidsin, aga hinda ei leidnud: http://www.metrobus.co.uk/timetable.php?route_id=1&type=week Mis bussipiletid maksta võiks?

Juhul kui seal mõnes muus kohalikus linnas odavamaid kohti, siis palun andke teada.

Olen ööbinud selles: The George Hotel High Street Crawley Near Gatwick Airport RH10 1BS Crawley England Highlight on Map

Rooms From: £33.50. Dating back to 1615, this former coaching inn is steeped in history and character, and is situated in the lovely town of Crawley, just 10 minutes drive from Gatwick Airport. Stay at the most convenient location, close to the M23.

... aga võtsime rendiauto, rongidega ei oska soovitada. Hotellirahvas küll rääkis, et rongiühendus lennukaga on hea.

Catwicki lennujaamast Crawleysse on rongiga vaid ca 7min sõitu Catwick - Three Bridges - ja siis tuleb kohe Crawley. Bussiga on a 15-20 min. Eks see pilet jah umbes 2-3 naela 1 ots(kahjuks enam täpselt ei mäleta). Sealt lähedusest võib ka motelle saada, tuleb netis natukene surfada. Aga jah, keskmine öö hind peaks ikka ca 20-40 naela jääma, ega enam odavamalt nagu ei saa:) Elasin kunagi ise Crawleys - armas väike linnake, millega tutvumiseks kulub paar tundi :)