Ööbimine Dubais

Tere,
Tekkis küsimus ühes toas ööbimise kohta Dubais elukaaslasega (pole abielus). Enne polnud nagu sellele mõelnudki, et kuskil võib see probleemiks tulla, aga lugedes seda artiklit, tekkis küsimus kui rangelt seda jälgitakse? Kas see kehtib ainult omalkäel minnes või ka grupireisiga näiteks novatoursiga?
(Tekst artiklist: Avalikus kohas ärge näidake vastassoo vastu üles kiindumust, eriti ramadaani ajal, kui selline käitumine on keelatud (lisaks on siis keelatud päevasel ajal avalikus kohas söömine ja joomine); ärge jagage hotellituba vastassoost isikuga, kellega te pole abielus; erandiks on lapsevanem või laps. Teid võidakse selle eest vangi panna)
http://reisijuht.delfi.ee/news/sihtkohad/dubai-reisijuht?id=66319730

Mina mehe asemel teeks oma elukaaslasest ausa naise enne reisi :-P

Tere!

Ise käisime elukaaslasega Dubais novembris 2015a. ja me pole abielus (ps. olin veel lapseootel peale kauba :)) ning meil küll hotellis mingisuguseid probleeme sellest polnud, et ühes toas ööbisime. Võibolla sellised karmid piirangud olid kunagi aastaid tagasi, kuid hetkel on seal küll väga läänelik maailm ja kuna nad üritavad turismi seal kõvasti arendada, siis ei usu, et selliste reeglitega hotelle kuskil seal veel eksisteerib. Seal igal pool kaubanduskeskustes näiteks ka sildid, et naised ei tohi paljaste õlgadega jne käia, kuid pooltel turistidel olid väga õhukesed riided ja paljastavad õlad, sest ilm on palav. Seega võibolla tasub natuke tagasi hoida ennast avalikus kohas suudlemise jne, aga ööbimise ja riietumise kohapealt seal küll karme reegleid ei jälgita :) PS : suurepärane koht puhkuseks ;)

Reisi julgelt, see jutt on pigem kohalike ja moslemite jaoks, Olen käinud Dubais puhkuse ja äriasjus korduvlt viimase 20a jooksul, polnud see probleemiks ei 20a tagasi, ega sel aastal. Isegi palju konservatiivsemas Omaanis ei tundnud selle vastu keegi huvi, kas olete abielus vöi mitte.

Selge. Siis võib edasi uurida selle sihtkoha kohta :)