Ööbimine Miamis
  1. märtsist ca nädalaks otsin rahakotisõbralikku majutust 2-le Miamis/ümbruses. Sealt pärast siis autoga mööda idarannikut põhjapoole. Olen lugenud postitusi ja need on suureks abiks....aga tegemist tipphooajaga ja kas pean kindlasti ette broneerima või peaks kohapeas soodsamat võimalust otsima. Kõik praegused pakkumised päris kallid või siis odavamaid hotelle ei soovita pea ükski seal viibinud klient.Autorent kindlalt plaanis. Kust saada sooduskuongide raamatuid? Tänud asjatundjatele juba ette.

Miamis kuskil 38th West (täpselt ei mäleta) tänaval oli hulk motelle. Enamus räämas ja hind 300-500 öö. Soovitaks siiski hoopis Miami Beachile minna ja seal saab Collins Ave peal 200m rannast ka ok hotelli. Parkimine on 13th/Collinsi nurga peal 24h $8. Parkimismeetriga $1/h. 16th/Collinsi peal on hind $16/24h. Hotelle on iga hinnaga, enamus suht täis. Expediast tasub broneerida, saab odavama hinna. Haddon Hall Hotel on näiteks ainult 500eek öö ja toas on 2 suurt voodit (pmst mahub 4 inimest). Ei ole superluks, aga täitsa ok. $100-200 eest saad veidi parema, aga minu arvates pole see vahe seda väärt. Autorent enterprise.com Sooduskupongidel ei näe erilist mõtet, no saab küll $2 alla kuskilt pileti pealt, aga see ei ole üldjuhul seda tõmblemist väärt IMO. Samuti kui liigud Collins Ave peal jalgsi, siis näiteks 13-14 täna vahel on mitu infopunkti tasuta informatsiooniga. Mõnest hotellist saab kupongiraamatu tasuta.

Kas keegi oskab soovitada mingeid rahakotisõbralikke ja normaalseid hotelle/apartmente/kortereid Miami Beachil( max 100 USD öö ja võib olla ka North Beach)? Lisaks milliste veebilehtede kaudu on kõige mõistlikum broneering teha, mis kohe 100% raha ette ei broneeri ( peale booking.com-i), aga mis on siiski usaldusväärsed?

Mina olen pikemat aega www.hrs.com kasutanud. Probleeme pole kunagi esinenud.

2 toredat ja väikest hotelli,mis mulle on hea mulje jätnud ja asuvad SoBe-l:
http://www.clayhotel.com/
u $78.00 öö

http://www.princessann.com/
u $89.00 öö

Ööbisime Miami Beach Lombardy Hotel and Hostel.
http://www.miami.aaeworldhotels.com/
Odav ja hea, meile vähemalt.
Juurde käib uskumatu stoori. Lähen mina hommikul vannituppa, kummardun pahaaimamatult kraanikausi kohale ja tardun ... ventilatsiooniluugist pea kohalt kostab ... no ei ole võimalik ... eeskikeelset mula!
Aga oli.
Ja toredad inimesed olid.