Ööbimine Särkänniemes

Kas keegi oskab soovitada suveks soodsat ööbimiskohta Särkänniemi lähedal.' Kui läheme sinna lõbustusparki, et poleks õhtul vaja eriti kaugele sõita. Või on mõtekas Muumimaa lähedal ööbida.

Särkkä ja Muumimaa on täiesti erinevates paikades, vahemaagi kusagil paarisaja kilomeetri ymber. Kui Särkkä lähed, on möistlikum ööbida Tamperel, eduline variant on Omena hotell http://www.omena.com/hotelli

0
0

meil oli plaan ööbida ´Muumimaa lähistel 2 ööd ja siis edasi. nagu jah aru saan nüüd - ei ole mõistlik tagasi sõita kolmandaks ööks. Tänan vastamast!

0
0

kui muumimaale kõige pealt plaan siis soovitan uurida Holiday clubi pakkumisi, seal sees oleks siis ööbimine hotellis muumimaa piletid ja ka kariibia veepargi kasutamis võimalus!samas alati võib vaadata ka naantalis kämpinguid.

0
0

Tamperes on kämping täiesti normaalne. Guugeldades leitav, ma kodulehe linki panna ei oska. Ööbimine on ka majakestes, võimalus olla oma voodipesuga või laenutada sealt. Pesemine ja söögitegemisvõimalus... nagu ikka kämpingutes :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased