Öömaja Londonis

Palun abi öömaja valikul! Mida teie,Londonis käinud, teate soovitada? Olen mitu päeva netis tuulanud. Just, kui tundub, et olen miskit leidnud, loen "tripadvisorist" valitud paiga kohta hävitavat kriitikat. Olen päris nõutu.

Ma arvan, et hind võiks olla max 70 naela ööpäevas.Selle eest võiks hommikusööki ka saada ja Londonist mitte üüratult kaugel olla.

olen koos mehega, seega double/twin ei peaks üle 70 olema.

70 naela eest saabki Londoni kesklinnas ainult peldiku. aga mis sa tripadvisorit loed, seal ju "halisevad" rikkad snoobid, keda üks õige tripi seljakotireisija põlastab :)

Mina ööbisin selles... Ei ole just eriti eliitne koht, aga puhtad voodilinad, katus pea kohal, väga odav ja super asukohaga... Meie olime selles kõige odavamas toas - kuuekesi, narid, tuba väike, aga olime seal ka ainult magamiseks... :) On ka üheseid tube ja kaheseid ja üldse igasuguseid... Hommikusöök oli ka hinna sees, aga suurem osa sellest kõhtu täis ei saa... Röstsai ja tee, kusjuures lihtsalt paljas röstsai... Meil oli eelmise ööbimise F1-st moosi "varastatud" ja siis juba kõlbas. Hostel ei ole jah teab, mis lux, aga magamiseks kõlbab täiesti ja asukoht kaalub kõik üles... :)

Me saime Hyde Parki juurde (Queens Borough) kahese korteri 350£/nädal. puhas, viisakas ja ilus. Tuleb otsida.

Mina ööbisin sellises kohas: http://www.tudorc.demon.co.uk/new/index.htm

Väga hea asukoht kohe Hyde Parki juures ja Oxford Streeti lähedal. Omanikeks hindudest perekond, kes olid tõesti supertoredad ja lahked. Hommikusöök hinna sees.