Olümpiale?

On kellelgi Trip.ee külastajatel ka plaanis,mõttes taliolümpiale minna?
Kuuldavasti ka Krissu on võtnud mineku plaani. Läheks kohapeale kaema, mis vägitegudega meie suusaässad hakkama saavad. Lisaks on sel olümpial kindlasti põhjust kaasa elada nii kahevõistlejatele, laskesuusatajatele ja miks mitte ka iluuisutajatele.?

Kui kellelgi miskit tuksatas, siis võiks siin seda teemat edasi arendada. Leiame ehk koos häid mõtteid. Nt kuidas soodsalt kohale minna,kus peatuda ja mida veel kõike teha võiks.

Tänud kõigile huvilistele juba ette.

Ma elan alaliselt Vancouveris koha peal ja võin üritada mõne asjaga aidata.

Kõige kiirem on teil kindlasti lennupiletite ja hotellide broneerimisega - need olevat kuuldatavasti enamuses juba kõik ära broneeritud. Hetkel kogu linn juba valmistub täie rauaga, aga keegi ei kujuta ette mis siin tegelikult toimuma hakkab, sest enamus suuremaid hotelle on juba eelmisest aastast saati olümpiaks kinni pandud. Tundub et Vancouveri vahelist saalimist on päris palju, sest mulle külla tulla tahtnud eesti sõbrad jäid kõik kõrgete piletihindade tõttu tulemata - piletid lähevad hetkel väga ruttu.

Kui hotellides kohtasid selleks ajavahemikuks enam ei paista, tasub kindlasti vaadata Vancouveri Craigslisti, housing sektsiooni: http://vancouver.en.craigslist.ca/ Paljud inimesed üürivad selle kaudu oma lisatubasid välja ning teevad väikest ajutist kodumajutust. Palju juttu on ka sellest olnud, et tulusam on oma kodu selleks ajaks välja üürida ja ise puhkusele minna. Nii et Craigslisti kaudu kindlasti variante on (iseasi mis hinnaga).

Briti Kolumbia provints finantseerib ka terve hulga programme mille kaudu saavad kohalikud tasuta majutuse pakkujad olümpiapileteid, nö host family stiilis. Aga need on vist pigem sportlaste sugulastele.

Vancouveris on lisaks olümpiamängudele veel päris palju teha ja vaadata. Tegin väikese ülevaate sellest siin: http://trip.ee/node/13411

Ise üritan ka kindlasti mõnele üritusele lippu lehvitama jõuda, aga kuna töö on ka mõnevõrra olümpiaga sel ajal seotud, siis võib minna päris kiireks.

Nii et ruttu-ruttu pileteid bronnima! Ja lisaks talvevarustusele võtke korralikud kummikud ja vihmariided kaasa, sest sel ajal kui mägedes lund sajab, tuleb linnas lahinal vihma:)

0
0

Alati on võimalus ka vabatahtlike programmist osa võtta, iseasi kas valitakse. Aga kui juttu tuli lennupiletitest siis võib ju lennata ainult Seattli, sealt edasi Vancuveri on kiviga visata!

0
0

Mul ka kindel plaan minna Vancouverisse. Plaanin minna Vantaalt Seattlesse, sealt yyrin auto ja edasi Vancouverisse. Panin netti kuulutuse ,et yyrin selleks ajaks elamispinna. Päris palju vastuseid on tulnud. Kuna ise tahan olla seal algusest löpuni so 2 nädalat siis pakutakse 2-4 magamistoaga kortereid u 5000- 10000 kanada dollari eest.Kas keegi oleks nagu huvitatud kampa lööma. Kui pundipeale yyrida, siis on vöimalik suht normaalse hinnaga elamispind saad. Köik hotellid on juba ära broneeritud ja Estraveli kaudu ka suurt odavam ei tule. Nii et kellel huvi andke teada

0
0

Ka minul kindel plaan sel olümpial ära käia. Oleksin huvitatud mitme peale korteri üürimisest ja miks mitte ka juba sinna lennuks ja sõiduks jõud ühildada. Annan oma maili, et juba konkreetsemalt kokku leppida, ega palju aega pole enam jäänud. [email protected]

0
0

Olen samuti huvitatud olümpiale minekust, kas korteri üürimine veel kahe kuni 4 inimesega tuleb kõne alla? Kui on, siis võiksime emaili teel edasi suhelda [email protected].

0
0

Soovitan olümpiale tulevatel inimestel kindlasti broneeringutega kiirustada - tõtt-öelda ei kujuta eriti ettegi, kuidas siit selleks ajaks normaalse hinnaga elamist leiab, aga kui midagi ette satub, tuleks kindlasti peale hüpata. Kui on kellegil küsimusi kohapealse elu kohta, andke teada ja üritan vastata.

Milliste alade peal kõige suuremat eestlaste toetajaskonda oodata võib?

0
0

Glitch ehk jätad oma meili. Mul on 100 küsimust sulle Canada kohta kui oled nõus vastama muidugi.

Tänud ette!

0
0

Proovi glitch23.trip (ät) mailnull.com

0
0

glitch sinu emailis on mingi viga !

0
0

Mailnull on spämmi välistamiseks mõeldud edastamiskonto millega on teinekord probleeme. Saadan sulle su hot kontosse oma otsekontaktid. Kui kellegil küsimusi on, pange siia, siis jääb info Tripi arhiivi.

0
0

Proovisin Sulle maili saata jäetud aadressil, kuid näitab, et sellist aadressi polegi. Kas on veel plaan olümpiale minna? Äkki võtad ühendust!

0
0

Ettevaatust korterite broneerimisega olümpiamängudeks - meil näitas just uudistes et väga palju on igasuguseid scammereid, kes võtavad mingi eksisteeriva korteri pildid kasutusse (mis on müügiks vms) ja reklaamivad neid rendikorteritena. Soovitav on broneerida kortereid ametliku mängude rendilehe kaudu. Ma ei mäleta milline see on, aga peaks olema juurdepääs olümpiamängude ametliku pealehe kaudu.

0
0

Glitch, kas oleks võimalik saada Sinu meiliaadress, mul on ka seoses korteri rentimisega paar küsimust, äkki saaksid aidata? Tänades.

0
0

Pakkuda ööbimist Vancouveri olümpiale 13.veebruarist kuni kuu lõpuni. Yks magamistuba, 4 magamistoaga majast. Yyrisin olympia ajaks terve maja , kus 4 magamistuba. 3 magamistuba juba reserveeritud. Toa hind oleks 1 kuuks $1200.00 kahele inimesele.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased