Olukord Phuketil

Kas keegi hetkel Phuketi kandis? Sooviksin teada hetke olukorda sealkandis. Kas elu käib nagu tavaliselt või on koroona oma töö teinud?

Lumilee, millise “oma töö” teinud???

1
0

Küsisin sõbranna käest, kes hetkel Phuketis. Kirjutas nii:

"Kõigil maskid, tänaval jagati ka tasuta maske kõigile - neid siniseid ludisid mitte mingeid uhkeid. Kõik leotavad oma käsi desinfitseerimisvahenditega. Hinnad on pigem veel kallimaks läinud. Näiteks bussis üritati täna 30 bahti asemel mu käest 100 saada jms. Igal pool mõõdetakse temperatuuri, politsei peatab tänaval mitmeid kordi kinni, et passi kontrollida. Hotellist ei soovitatud väga seiklema minna ja hotellis ka regulaarsed temperatuuri kontrollid."

Lisaks pidi olema tiiruga ümber käimist ja hoia eest kui sul peaks itaallase nägu olema.

Võrdluseks Koh Lantal on lihtsalt vähe turiste, hinnad kõrged aga kõik sõbralikud.

1
2

Aitäh haaletaja! Poegkaru, pidasin silmas fraasi ,,töö teinud” all seda, et kuidas turism seal mõjutada saanud ja mis hetkeolukord seal valitseb.

0
1

Oleme hetkel Krabil, Ao Nangis. Maske näeb üksikutel, inimesed puhkavad ja null paanikat. Olime eelnevalt kaks nädalat Phuketi ligidal Rawail ja seal sama . Null paanikat ja inimesed puhkavad. Suured kaubanduskeskused küll ja kraadisid. Igas jumala söögikohas on käte puhastamiseks vahendis olemas.

2
1

Mulle jääb teema-algataja poolt kirjutatu täiesti võõraks. Viibisime hiljuti Phuketil 11 päeva, lahkusime kolmapäeval (11.03) , sealjuures sõitsime nii kohaliku bussi, takso kui ka tuktukiga ning ei puutunud ühegi mainitud kujuga kokku. Linnapildis oli maske pigem vähe, ka lennujaamas kandsid max 1/3 inimestest.

0
1

Me hetkel Karonis ja kõik rahulik...0 paanikat... ka maske kannavad suht vähesed.

0
2

Olukord on megarahulik!

Phuketil (Rawais ise) tundub olevat safe'im praegu, kui kodumaal. Pole paanikat. Inimesed ei kanna üleliia maske. Poed kenasti kaubaga varustatud. Kuigi tagasilend pidi olema 20.ndal lükkan selle edasi - sest päriselt ka - siin tundub ohutum ja rahulikum! Lisaks veel, siinne kliima pidavat viiruselevikule kenasti pidurit panema. "Oma töö" osas ei oska võrdlust välja tuua, kas on pigem rohkem või vähem turiste - kaldun arvama, et turiste on arusaadavatel põhjustel vähem, kui tavaliselt. Hinnad varieeruvad paiguti - nagu ikka! ☀️

3
4
Lennupakkumised
Reisikaaslased