Omalkäel Korfule

Kas keegi on käinud ise- ilma reisifirmata lähiaastal Korful?
Kõik info teretulnud. Või on ikka mõtekam läbi firma minna?

Mis sind konkreetsemalt huvitab: kohale saamise hind sinna või kohapealse elamise hind (eluase+söök)?
Mai lõpus käisin autoga seal kandis, kuna ei leidnud endale sobivatel kuupäevadel, mõistliku kohale- ja tagasisaamise kestvuse ja hinnaga lennupileteid. Juuni teiseks pooleks ja edasi olid 350 Euriga pileteid Korfule algusega Riiast(lennureisi kogukestvus ca.6-7 h. nii minekul kui tulekul).
Kohapealne elu on turistile öömaja suhtes kõige kallim juuli teisest poolest augusti lõpuni(sealkandis tipphooaeg).
Omalkäel ilmselt odavam ikkagi kui läbi büroo, tippajal ehk hinnavahe väiksem.

tänan! Mind huvitaks eriti sinna minemise viisid. Öömajaga saab ehk läbi interneti hakkama... Kas sõisid eestist sinna kanti autoga? Üle läksid siis praamiga? Tänan!

Minemise viisidest ilmselt lihtsaim viis siiski lennates. Korfule läheb hooajal(juuni-sept) päris paljudest linnadest ka lende, leida vaja vaid lennukestvuselt ja hinnalt sobiv variant. Selle eelpoolmainitud 350 Eur variandi leidsin bookinghouse kaudu.
Ise käisin jah autoga Eestist, sõitmine kohapeale paras piin, eriti kui aega vähe. Praamisõitu ette ei võtnud,viibisin mandril kuna leidsin väga mõnusa koha enda jaoks ja plaanitud rändamisest midagi välja ei tulnud. Praam käis tihti ja autoga ülesaamine oli ka norm. hinnaga(eelnevalt uurisin).

Ise käisin juunikuus autoga Korful. Igoumenitsast sai Lefkimmi Lines praamiga Agia Triada Lefkimmisse sõidetud, auto ja kaks täiskasvanut läks maksma 39,4 EURi. 6-aastane laps sai tasuta. Sõit kestis tund aega.
Tagasi tulime samuti Lefkimmist, siis tuli hinnaks 42,6 EURi. Korfu jättis kena mulje küll, aga Lefkada meeldis meile veel rohkem.

Sai käidud 2008 seljakotireisil balkanil ning sattusime ka Korfu saarele. Lennupilet AirBalticuga Ateenasse ning lennujaamast rongiga Patrasesse kust liikus edasi praam Korfule. Hindade kohta ei mäleta, aga midagi väga kallist ei olnud.